Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a lányok tényleg ragaszko...

Azok a lányok tényleg ragaszkodobbak szeretetéhesebbek akik intézetben nőttek fel? privi is jöhet

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 15:33
 1/4 kendrazoltan ***** válasza:
Nekik sajátos lelki világuk van, elképesztően ragaszkodóak, egy csepp szeretetért és megbecsülésért a csillagokat lehozzák neked az égről. Néha még magad sem tudod, mivel érdemelted ki odaadásukat, mert jóval többet adnak, mint amennyit "kérnek". Nekik egy személyben vagy a család és a szerető társ, mert életük korai szakaszából nekik ez kimaradt....
2013. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Feke88 ***** válasza:

Is-is!

Engem is zaciba adtak és az ilyen lányokkal nőttem fel.

Az egyik fele tényleg nagyon odaadó és ragaszkodó, a másik felénél nagyobb felelőtlen f...pörgettyűt keresve sem találnál.

Ha a szerényebbik tipussal hozott össze a sors, akkor megfogtad az Isten lábát. Ha a "vagányabbal" akkor megfogtad azt, akit rajtad kívül még vagy öt tucat másik is meg hát, mielőtt betöltötte a 18-at.

2013. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen lányra van szükségem *-*
2013. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Intézetből gondolom nem sokan mennek egyetemre...


Mindenesetre, szeretnék én is megismerni ilyen lányokat. :D

2013. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!