Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy írjak arra a srácra aki...

Hogy írjak arra a srácra aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy ismerősömnek az öccséről van szó nagyon tetszik nekem. Csak az a baj hogy még nem beszéltünk. Az a kérdés h h írjak rá. Ebben segíthetnétek nekem.

Rendes válaszokat várok!

Köszi :)



2013. szept. 29. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráírni?Mondjuk a homlokára vagy hova?
2013. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tollal.
2013. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Facen pl..... vmi értelmeset. csak azt nem tom h h kezdjem
2013. szept. 29. 16:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek is megnyitod a chat ablakot és írod neki szia.
2013. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-es höhö jó volt jó volt...


Kérdezd az ismerősöd felől, először közö témában utána a többi jön magától!

2013. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szövegekre lennék kíváncsi.
2013. szept. 29. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szerencsétlen vagy, akkor ne írj neki.
2013. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. szept. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szerintem elég rendesen kérdeztem meg a másik meg azért írtam ide h egy rendes választ kapjak a harmadik meg tok szövegeket amit írhatnék a negyedik meg szeretnék biztosra menni........
2013. szept. 29. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt ide rosálok...Ha tudsz szövegeket, akkor minek akarsz biztosra menni?Mindent előre el akarsz tervezni?Hol maradna a spontaneitás?Mi lesz veletek fiatalok ( én is fiatal vagyok, de ez részlet kérdés.. ) Normális választ akarsz?Azt nem fogsz kapni...Ne legyél b.alfasz, mert akkor nem fogok érdekelni azt a srácot...Ebből a kérdésből pedig nagyon az jön le, hogy már most b.alfasz vagy.Nem sértegetés miatt írom meg provokálás miatt, csupán vázolom a tényeket.Gondolom fiatal vagy, szóval ezen még bőven tudsz változtatni :) Nekem is voltak ilyen problémáim 1-2 évvel ezelőtt, amit azzal küszöböltem ki, hogy nagyon nagyon nagyon sokat beszélgettem idegenekkel mindig más dolgokról, ami éppen eszembe jutott.
2013. szept. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!