Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik milyen jeleket adtok...

Pasik milyen jeleket adtok egy csajnak ha többet szeretnétek tőle?

Figyelt kérdés
kort is írjatok köszi :)
2013. szept. 29. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Legtöbbnyire Morse jeleket és hangsugarakat.
2013. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát pl elhívom randizni.
2013. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bmeg, megelőztél :D

Kor

2013. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22/F és nem "adok jeleket". Ez a nők mániája, ahogy észrevettem. Ha <tetszik> akkor folyton őt nézem, amikor csak tehetem, ha szembe jön az utcán, visszatarthatatlanul mosolygok meg ilyenek, DE ez csak a tetszés. Ha AKAROK VALAMIT, akkor kezdeményezek és egyértelművé teszem az érzéseimet számára: elmondom neki. De ehhez már nagyon azt kéne éreznem, hogy nem venné ezt rossz néven. Nem kockáztatnám meg, ha azzal járhatna együtt, hogy mondjuk kellemetlen helyzetbe hozom vele, mert zavarja.


Mindazonáltal NEKEM tetszik, ha egy nő is mer kezdeményezni. Én szuper óvatos vagyok ugyanis és ha elutasítónak érzem a nőt, biztosan nem fogom bevallani neki az érzéseim, megkímélendő mindkettőnket.

2013. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
van úgy h semilyet
2013. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ti-ti-táá
2013. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meghívom egy romantikus vacsorára, amit én főzök természetesen, aztán lefekszem vele. Vagy ha ez nagyon gyors neki akkor jó párszor elhívom előtte sétálni vagy koktélozni. :)
2013. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ma konkrétan olyat,hogy adtam neki egy barackot a fejére :D

Ajj,de balf..sz vagyok :'D

2013. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Bluetooth, infra vagy wifi. :D

Amúgy semmilyet. Egész addig, amíg az ő részéről nem érzek egyértelmű érdeklődést.

2013. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!