Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy jóképű pasi is lehet félénk?

Egy jóképű pasi is lehet félénk?

Figyelt kérdés
Nagyon jól néz ki asrác. De tényleg mindene tökéletes. Az arca, teste stb. Tudom hogy több csajnak is bejön, sztem mindenkinek akinek van szeme :D De létezik hogy félénk legyen? Zavarba jön, nem tud csajozni? Régen tudom hogy kövér volt, mióta gyúr azóta fogyott le és izmos lett, azóta jó az alakja.
2013. szept. 29. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehetsz félénk,valószinuleg amiatt mert régen dagi voltal es akkor nem volt onbizalmad es mist hiaba fogytal le ,még mindig nem vagy megelégedve magaddal:)
2013. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tapasztalatból tudja hogy felszínes lányokkal nem érdemes kezdenie.
2013. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha régen olyan volt mint ahogy leírtad akkor valószínű azért. (Szerencsére) a személyisége nem változott meg a külsejével.
2013. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Próbáld biztatni, jelezni neki.
2013. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítólag én is jól nézek ki, nem egy lány akart már tőlem valamit, viszont én is kicsit félénk vagyok. :/
2013. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!