Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki tudna segíteni a férfi...

Ki tudna segíteni a férfi logika, "gondolkodásmód" megismerésében"?

Figyelt kérdés

Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy lánynak, hogy felkeltse egy fiú érdeklődését?(komoly kapcsolat céljából)


Mi tetszik a fiúknak és mi nem egy lányban?


Mik azok az okok amik miatt már az első randin leírtok egy lányt?(ne a legalapvetőbb dolgokat írjátok, mert azokat tudom :)


Milyen lenne számodra az ideális nő, akivel el tudnál képzelni egy hosszú távú, jól működő kapcsolatot?


AKÁR ÜZENETBEN IS BESZÉLGETNÉK 25-35 KÖRÜLI FIÚKKAL ERRŐL, MIVEL MEGSZERETNÉM KICSIT ÉRTENI A FÉRFI LOGIKÁT ILLETVE GONDOLKODÁSMÓDOT. :-)


2013. szept. 30. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ezen semmit megérteni.

Akkor akar komoly kapcsolatot ha úgy érzi és meg van a csajban mind az amit keres.

2013. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Innentől értelmetlen a kérdésed.
2013. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát rögtön leirjuk a nőket, ha nem tetszik a modora, viselkedése, vagy nagyon zavaró, ezenkivül utáljuk ha egy nő a rossz férfiakra általánosit minket, vagy ha meg akar változtatni bennünket
2013. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Írhatsz tégy fel kérdéseket és amire tudok válaszolok,jelen kérdésedre rész válasz azonnal kiesik ha: ápolatlanok a fogai,vagy ha nagyon rendszeres bulizós típus,értelmetlenül túlkomplikálja a dolgokat,falakat emel maga köré,és ha azt látom hogy semmire sem nyitott(kicsit bizalmasabb kérdések,közös programok stb.)

Hogy mitől lehet esélyes ez valóban egyénfüggő vannak különféle külső és belső szempontok amikből mind úgysem teljesül egyszerre vagy ha mégis az maga a csoda,meg van ki miből enged és mi az amiből nem,én pl.rugalmas vagyok,külsőségekből hajlamosabb a legtöbb férfi inkább engedni mint a belső elvárásokból

2013. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :-)

Tudom, hogy mindenkinek más-más fontos, ha a külső és belső tulajdonságokat nézzük.

Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy melyek azok a "szituációk" amelyek pozitív illetve negatív hatást váltanak ki belőletek? Ki mit tolerál és mit nem? Mik azok a dolgok amelyek minden esetben "válóoknak" bizonyulnak? stb stb

2013. szept. 30. 18:01
 6/6 viktor123456 ***** válasza:
Dobj emailt, megy szakirodalom.
2013. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!