Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erről a lányról?

Mit gondoltok erről a lányról?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek már kb 1,5 éve van barátja, mostanában elkezdett beszélgetni velem, elhív ebédelni vagy edzeni. Szerintetek mi a célja ezzel? Ő nagyon tetszik nekem, de amíg nem vagyok biztos benne hogy mit érez irántam, addig nem lépek. Ja és a csaj 1,5 évvel idősebb nálam, gondoltam ezt is leírom 16/F

2013. okt. 3. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha van barátja, hagyd békén.

Beszélgetni lehet, közeledni hozzá nem.

2013. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbál baráti kapcsolatot teremteni, de ebben a világban máson sem lepődnék meg. Szóval kétesélyes a dolog, de az a tuti, ha rákérdezel.
2013. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Hello! Szerintem érdekled őt ! A helyedben bókolnék neki stb és ha szakítanak akkor csapj le rá de addig ne még együtt vannak:)
2013. okt. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A dolog lényege, hogy te semmiképp se lépjél felé másképp mint barát. Várd ki, neki mi a terve. Mert ha ő egyértelműen lép, akkor már te is léphetsz de én a helyedben csak akkor lépnék akkor is, miután szakít a régivel. Légy következetes, ne add át a gyeplőt neki. :)
2013. okt. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
biztosan érdekled őt, szimpatikus vagy neki. Hogy csak barátkozni akar, vagy többet is azt csak ő tudhatja, ne bízd el magad egyből. Lassan közelítsd meg. Ha úgy érzed, hogy elnyerted a bizalmát, kérdezgesd a kapcsolatáról. Ha negatívumokkal áll elő a párjával kapcsolatban, akkor nyert ügyed van!
2013. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat barátom figyelj ! Nekem total ugyan ez volt ! 9.es lettem es tetszett egy szep lany .. Minden szunetben baromkodtunk stbstb es odaultem melle rajzon ! Beszelgettunk es mondta hogy ilyen unalmas a kapcsolata olyan unalmas a kapcsolata .. En akkor nem tetten semmit annak erdekeben hogy osszejojjek vele kesobb meg mas okokbol de a lenyeg ha akkorlepejk akkor azota mar a baratnom lenne. Szoval legy resen es nagyon sok sikert hozza ;)
2013. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Terminator888 válasza:

Szerintem kérdezz rá nyíltan milyennek tartja az ismeretségeteket? Miért szeret veled eljárni helyekre, miért tart jó fejnek?


Ez még nem közeledés, csak informálódás.

2013. okt. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valszeg féltékennyé akarja tenni a pasiját, mert laposodik a kapcsolat. Te leszel a "csali"


Jobb az elején tisztázni ezt, mert vagy a csaj ejt pofára, vagy a srác ver el mint a lovat.

2013. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!