Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni? De olyanok...

Valaki beszélgetni? De olyanok írjanak akik nem csak most unatkoznak hanem máskor is szívesen beszélgetnének Lehetőleg egyidős vagy egy kicsivel több az mindegy L14

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9-es: Tökéletesen rosszul látod. Ez a Gyakori kérdésekes stílusom. 6-7 kérdés után ilyen stílusom lesz. Nem tehetek róla. Egyébként nem ilyen vagyok. A valóságban valószínűleg egy nálam jóval fiatalabb kislánytól is megilyednék. :'(
2013. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez esetben mondj te valami amit élvezel csinálni társaságban és amit csinálhat veled most veled az egyik jelenlévő.
2013. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Írj :P

Vaaaaagy nézd az Éjjel Nappal Budapestet :D

Vagy neem tudom :/

17/F

2013. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2013. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utálomapatlradicsomot megértelek.. Pár kérdés után máshogy válaszolok én is csaaak ahány választ láttam tőled mind morcos stilusú volt :/
2013. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15-ös: Hát akkor nem kötelező elolvasni a válaszaimat! ^_^
2013. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!