Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Beszéljek vele az...

Mit tegyek? Beszéljek vele az érzéseimről? De hogy?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és bele szerettem egy férfiba. Nagyon sokat szoktunk beszélgetni ,jól elvagyunk egymás társaságában,viszont nagyon hiányzik ,ha nincs velem.Gyakran bòkol nekem és ez olyan jòl esik tőle. Egész nap rá gondolok,ő jár a fejemben,gyakran sírok miatta.Az a helyzet csak buszon szoktunk összefutni 15-20percekre.Olyan jò lenne őt megcsòkolni és ölelni. Néha úgy érzem neki is tetszem,de mégse lép.Mondjam el neki?? De hogy?? Èn 23leszek Ő 40valamennyi a kor nem számìt,Ő is mondta.Elhìvni még úgy valahova nem merem. Mit tegyek? Értelmeseket nekem ez fontos

2013. okt. 4. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondold végig: mi van, ha megerőszakol egy félre eső bokorban? Akkor is túlteng benned majd a "szerelem"?
2013. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő nem olyan
2013. okt. 4. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. Addig, amíg olyan nem lesz. Naiv kis p'csavirág vagy még, ne éld bele magad.
2013. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de kommolyakat kértem
2013. okt. 4. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Kurrva komoly vagyok, hölgyem.
2013. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mégcsak egymáshoz se értünk
2013. okt. 4. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
...Még...
2013. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindketten nagyon magányosok lehettetek és örültök, hogy végre találtatok valaki, szerintem csak erről van szó.
2013. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!