Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek mi tetszik meg...

Lányok nektek mi tetszik meg egy fiúban, vagy mi fog meg benneteket egy fiúban?

Figyelt kérdés
Lányok nektek mi tetszik meg egy fiúban,vagy mi fog meg benneteket egy fiúban?

2013. okt. 5. 01:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem ha kigyúrt vagy ha jó a sapija vagy mi?
2013. okt. 5. 01:03
 2/7 anonim válasza:
a szeme elsőre ez aztán ha a személyisége is tetszik akkor okés ha nem akkor hagyom a pcsába :)
2013. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a viselkedése először is! aztán az arca ês a teste igy sorjában :D
2013. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is a szemét nézem először. Aztán személyiség. Abban meg az a fontos, hogy ne legyen félénk meg állandóan szomorú. Én speciel a dominánsakat szeretem. Az tutisiker.
2013. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és ha szemüveges akkor egyből kuka? :S
2013. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig egy sor különböző dolog fogott meg különböző fiúkban. Az egyiknek az orra tetszett nagyon, a másiknak a széles háta, a harmadiknak a tekintete, a negyediknek a beszédstílusa. Sorolhatnám még. Ha valakivel passzolsz, lehet olyan dolgokat is megszerettek egymásban, ami más embernél kifejezetten taszítana, de valamiért benne nagyon tetszik.

Szerintem az ápolt, szép kézfej, a kellemes hang és illat, az értelmes tekintet, ami a legtöbb fiút vonzóvá teszi.

2013. okt. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló: Nem, nem kuka :) Ugyanolyan értékű férfi,mint a többi :)
2013. okt. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!