Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan beszéljek egy csajjal?

Hogyan beszéljek egy csajjal?

Figyelt kérdés
VAn egy csaj, most jött oda abba a suliba ahova én is járok, vannak osztálytársai, akiket ismerek már régóta, és nem vagyunk vmi jóba, és ha odamennék a csajhoz beszélgetni vele, akkor biztos kitalálnak vmit, h tetszik és ezt elhíresztelik, amit én nemakarok :S Mit tegyek?

2013. okt. 5. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen suli ez? általános iskola 2. osztály?
2013. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8 osztályos gimi -,-"
2013. okt. 5. 12:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Most tetszik vagy nem? Ha tetszik akkor mit érdekel, hogy tudják? Csak nehogy az legyen, hogy mindenkinek elmondod, hogy tetszik csak a csajnak nem...
2013. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mondom én el mindenkinek :)
2013. okt. 5. 13:08
 5/9 A kérdező kommentje:
de bátorságom nincxs elég ahoz hogy odamenjek hozzá beszélgetni :S ez tudom elég baj
2013. okt. 5. 13:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Oké...akkor most szedd össze magad...az utóbbi időkben nekem is sokan vallottak szerelmet és a legjobb fiúbarátaim és nem úgy kezelem őket,hogy kerülöm,meg ilyenek,mert attól még hogy szerelmesek belém,attól még nekem a barátaim és ők sem kerülnek engem! Szóval menj oda és mond ezt!

Szia! :) Üdvözöllek a suliban! Remélem tetszeni fog és ha szükséged van valamire szólj és segítek! A nevem .... ! :) Téged hogy hívnak? :)


Ennyi :D

12/L

2013. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a nevét tudom, meg sztem azért már ismeri a sulit :) de azért köszi :)
2013. okt. 5. 13:34
 8/9 anonim válasza:
34%
XDDDDD ki vagy te utolsó hogy 12 évesen osztogatod itt a tanácsokat!
2013. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Uh bocsánat hogy megszólaltam!!!!! Elnézést! Többször nem fogok!
2013. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!