Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek is volt már hasonló?

Veletek is volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Szombaton a barátnőmet elkísértem a discoba, mert nem szeret egyedül buliba menni. Ő elment a táncolni egy pasival, addig én a pultnál iszogattam a koktélom.

Odajön hozzám egy fiú, és leszólít, hogy nincs e kedvem e valamikor randizni vele. Köszönök neki, majd tök normálisan elmondom, hogy nem, nem keresek párt.

Erre elkezdi, hogy ja, biztos én a nagy izmos, magas és jóképű pasit várom, aki mellesleg kőgazdag. Akkor majd megváltozik a véleményem, mi?

Mondtam hogy nem, csak már van egy fiú, akivel alakulgat valami, nem szeretnék más férfiakkal ismerkedni. (tényleg így van). Erre pedig elkezdett röhögni, hogy a csajok milyen felszínesek, ha ránézésre nem tetszik a pasi, akkor máris elhajtják.

Mondtam neki hogy nem, kicsit már idegesebben, de közel sem bunkón, hogy nem ismerkedni jöttem, csak a barátnőmet kísértem el. Erre szó szerint ezt mondta: Jól van, hazudjál még hülye p*csa...

Meglökte egy kicsit a kezem, a pia a ruhámra dőlt, aztán otthagyott. Láttam, hogy odamegy a barátaihoz, és még olyasmit is hallottam, hogy ekkora libát...


Nektek is volt már szerencsétek az én kis barátomhoz hasonló szintű intelligenciahányadossal megáldott ellenkező nemű emberrel? Ti erre hogyan reagáltátok volna?

Mit kellett volna tennem?


2013. okt. 7. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
barmok mindenhol vannak... te most sajnos kifogtal egy meretes peldanyt.
2013. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit... jobb, ha nem idegesíted fel tovább, főleg ha részeg és főleg, ha nincs melletted fiú barát, vagy haver! Nagyon sok rossz történik manapság, vigyázz magadra nagyon!!!
2013. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem járok disco-ba :)
2013. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De jó, hogy én nem futok ilyenekbe... szerintem egy életre kiábrándulnék a férfinemből, de sajnos rossz olvasni is hogy léteznek ekkora tahók.
2013. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, én nem járok ilyen helyekre... Ha valaki elutasít, akkor pedig elkezdem kerülni őt, nem pedig tovább erőltetem a dolgot. Sajnos bunkók léteznek mindkét nem képviselői között.
2013. okt. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szólj biztonsági őrnek h b*asszák ki mert zaklatnak, + leöntött. És ha mész haza hívj taxit ne menj utánna egyedül gyalog :)
2013. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdnem elhittem a kérdést! Majdnem :)
2013. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi a gond a kérdésemmel? :)
2013. okt. 7. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!