Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti járnátok egy ilyen...

Lányok, ti járnátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most vagyok túl életem első, kétéves kapcsolatán, picit megcsappant az önbizalmam és nem nagyon találom a helyem.

Őszintén fogok írni, mindenről, így azt is bevallom, hogy szoktam alkoholt fogyasztani. Mielőtt mindenki lealkoholistázna, jelezném, hogy életem során egyszer sem rúgtam be. Tisztelem a Mértéket minden esetben, az alkoholfogyasztást arra értem, hogy nincs nap, mikor ne innék meg egy-két pohár bort. Ez lehet egy finom ebéd után, versírás közben stb.

Hozzátartozik a dologhoz, hogy hetente elszívok egy-két cigit. Mindig szombaton, akkor van gyűlésünk pár barátommal.

Költők vagyunk :) Verseket, novellákat, esszéket írunk az érzéseink alapján, amiket minden héten felolvasunk egymásnak. Amolyan Holt Költők Társasága vagyunk, aki látta a filmet, tudja miről beszélek.

Emellett szeretek sportolni, (futni, úszni, focizni) kidolgozott, formás testem van, kék szemem, barna hajam és egy pici körszakállam, a művésziesség kedvéért.

Emellett elég műveltnek tartom magam (nem, ez nem hiúság).

Légyszi ne nevessetek ki azért, mert álmaim vannak és mert a magam módján élem az életemet. Lányok, nők, nem pedig trollok válaszát várom. :)


2013. okt. 7. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
igen:) szeretem a művészlelkeket.
2013. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, el tudnám-e magam képzelni egy ilyen fiú mellett. Én inkább szenvedélyesnek tartom magam és nem szeretem, ha egy fiú túl "puha". Én az alkohol mértékét is soknak tartom.

Ezektől függetlenül szívesen beszélgetnék veled, mert tetszik, hogy másabb vagy, mint a többi korombeli fiú. Ha szeretnél, írj nekem. :)

17L

2013. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En nagyon szeretem,ha egy ember felvallalja a dolgait,szivesen beszel az almairol,oszinte..En azt mondom h egy kapcsolat alapja a szabadsag :)) Mindket felnel kellenek a kulon toltott idok is :)) En nagyon szivesen jarnek egy ilyen szeplelku fiuval,aki egyben ilyen szabadan bolond :)) Persze amennyit leirtal ezt az alapjan tudom csak mondani,es jobban meg kell ismerni egymast :))
2013. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kissé eltérek a válasszal, de privátban nem lenne kedved verseket "cserélni"?:D 17/L
2013. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kissé eltérek a válasszal, de privátban nem lenne kedved verseket "cserélni"?:D 17/L amugy válaszolva; igen:)
2013. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
bocsi, hogy kétszer küldtem, telefonról nem túl jó.
2013. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon jó srác vagy!:) Az hogy verseket, novellákat írsz...az valami csodás. Én járnék olyannal, akinek ilyen tulajdonságai vannak, én is szoktam verseket írni, ezért vonzanak is az írok.^^
2013. okt. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!