Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért félek a lányok szemébe...

Miért félek a lányok szemébe nézni?

Figyelt kérdés
17/F vagyok és persze még sose volt barátnőm mert nem tudok ismerkedni lányokkal, ha belenézek a szemükbe akkor 1-2 másodperc múlva mindig elkapom a fejem...nem tudom mért. de ez csak a szép csajoknál van így...
2013. okt. 7. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Bátorság.
2013. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor te nem mernél a szemembe nézni :(
2013. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert félsz, hogy belelátnak az elmédbe és meglátják azt, hogy hogyan szoktál recsizni
2013. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, most valami normális válasz???
2013. okt. 7. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
"még sose volt barátnőm mert nem tudok ismerkedni lányokkal" => kevés az önbizalmad. Attól, hogy állod egy lány tekintetét, még nem történik semmi, max. látják, hogy nem félsz tőlük. Próbálkozz menni fog!
2013. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom mennyire segít ez mivel én lány vagyok ,de hasonló cipőben jártam mint te. Van egy srác akiért odáig voltam és soha nem mertem a szemébe nézni még akkor sem amikor kimondottam hozzám beszélt, max 1-2 másodpercre.De ez csak azért volt mert annyira paráztam,hogy ne vegye észre hogy mennyire tetszik nekem. Amikor beszélgettünk úgy tekintettem ezután rá mint egy nagyon jó haverra akivel lazán dumálgatunk, és azóta nyugodtan nézek a szenébe. ( már más srácoknak is. ) :)remélem tudtam kicsit segíteni, próbáld meg, veszteni valód nincs. :)

17/L

2013. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!