Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted illik erősen visszau...

Szerinted illik erősen visszautasítani, kikosarazni egy kezdeményező nőt?

Figyelt kérdés
Hogyan pattintod le azt a nőt, aki esetleg kezdeményez? Adsz neki esélyt? Vagy abszolút elutasítóan viselkedsz vele szemben? Mégis mitől függ nálad?

2013. okt. 7. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon öreg, ideggyógyszereken él, rosszak a fogai meg még néhány negatívum egyike előfordul akkor lerázom


különben adok

2013. okt. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyzet és személyfüggő. Ha egyedül vagyok és szimpatikus, akkor kaphat egy esélyt, ha nem akkor meg finoman meg kell mondani, hogy bocsi, de nem. De semmiképpen se használd ki!
2013. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem utasítottak vissza elég durván, nem én tervezem kedves utolsó...:D :) cSAK kíváncsi vagyok a férfiak véleményére. Mit gondolnak erről a dologról.
2013. okt. 7. 23:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem.

Ha nem akarok tőle semmit sem,akkor finoman utasítom vissza.

Ha szimpatikus,mert ismerem,vagy külsőre az és szívesen megismerném,akkor miért küldeném el?

2013. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha csinos vagy próbálkozz be priviben és lesz egy sikerélményed! Utána gyorsan lekoptatsz és egy-egy.
2013. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
erősen nem illik senkit (esetleg csak akkor, ha nagyon nem ért a szóból)
2013. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én annak is, aki nem ért a szép szóból, csak annyit mondanék, hogy a "nem" melyik részét nem értette, aztán levegőnek nézném.
2013. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira illik, ezért én úgy csinálom, hogy ideje korán már az elejétől nagyon távolságtartó vagyok, hogy még véletlenül se jusson eszébe kezdeményezni. Nem adok esélyt, abszolút elutasító vagyok, de próbálok nem sértődést okozni. Normális az vagyok, de túl kedves nem. Ennek ellenére mégis van, hogy sértődés lesz. Nem a lánytól függ, csak így döntöttem személyes okokból.
2013. okt. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
leírhatnád mi történt
2013. okt. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyre több az ilyen eset, h a nő kezdeményez, pl. kedveskedik, utalgat, a pasi meg hűvösen viselkedik...azért engem is érdekelne, h miért ilyenek egyesek, főleg ha a csaj még csinos is, és nem is a pénzre utazik...
2013. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!