Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért lehet az,...

Szerintetek miért lehet az, hogy lány létemre, szinte csak fiúkkal barátkozom? Egyszerűen valamiért nem tudok egy hullámhosszon lenni a lányokkal? Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem kedveled a r.bancok társaságát.
2013. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kiskivancsi79 ***** válasza:
94%

Sok lány inkább a fiuk társaságát keresi mert édekesnek tartja a véleményüket, jobban tudd velük hülyülni stb.

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

2013. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
38%

Teljesen normális.

Rájöttél, hogy a pénisz igen ízletes tud lenni a szádban és ha ügyes vagy mellé még lóvét is kapsz.

2013. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor hasonló cipőben járhatsz, mint én...nekem se ment soha. Szerintem normális.
2013. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos unod őket. És jobban bírod, ha leböfögik a hajad egy korsó sör lehajtása után meg, hogy nincs annyi szeret nem szeret, szirom tépkedéses szenvedés :DD Szerintem normális.
2013. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg fiúként volt egy időben lány a legjobb barátom. :D
2013. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és megértelek. Sajnos a mai lányok 80%-a kényes, vinnyogó (de leinni magát a sárgaföldig van gusztusa), alattomos, és ami a legidegesítőbb az, hogy kibeszélnek mindenkit a háta mögött, sutyorognak és pletykálkodnak. A maradék lányok meg vagy foglaltak, vagy bányarémek (ez utóbbi nem tehet róla.)

Az osztályban a legjófejebb csaj is állandóan fiúkkal spanol, nem véletlen.

2013. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Énis így vagyok.Vagyis vannak lány barátaim,de csak 1-2..fiúkkal jobb hülyéskedni:D

16/l

2013. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem lennék a pasid helyében, tapasztaltam milyen tud lenni. Azóta elvből kerülöm az ilyen lányokat, és mondjuk a potenciális kapcsolati partnereknél nálam kizáró ok tud lenni a túl sok fiúbarát.


Röviden arról árulkodik, hogy szükséged van a másik nem felőli megerősítésre, mert totálisan önbizalom hiányos vagy. Ezt maximum elrejted... hogy miért vagy önbizalom hiányos? Mondjuk mert nem érzed/nem is vagy nőies.

Általánosan azt tapasztaltam, hogy a többségében fiú barátokkal rendelkezők sokkal kevésbé nőiesek. Sok esetben még igénytelenebbek is.


Mindenhol van arany középút, bár személy szerint jobban preferálok egy riba.ncosan viselkedő amúgy okos, igényes és szép lányt, mint akárkit akinek fiú barátai vannak lány létére.

2013. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 eniko802 válasza:
Semmi baj, ezzel ezzel én is így vagyok. :)
2015. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!