Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen lányról? Nem túl kislányos?

Figyelt kérdés

Nem keresek kapcsolatot, csak ebben a témakörben vannak a legtöbben, azért ide írok.

Szóval, mi lenne az első gondolatotok arról a lányról, akit így jellemeznek.

Nagyon pozitív, szóval mindennek a napos oldalát nézi, nehéz elvenni a kedvét, addig küzd a céljaiért, amíg el nem éri, elképzelése szerint kevés dolog lehetetlen.

Imádja a zenét (főleg a zongorát), a csokoládét és a rózsákat.

Képes a legjelentéktelenebb apróságokért lelkesedni (napsütés, kék ég, első hó és még sorolhatnám).

Emellett művészlélek kicsit, ír és rajzol.

20 éves.


2013. okt. 8. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nyugi már... Írta hogy nem keres kapcsolatot, nem kell itt csorgatni a nyálatokat... :D
2013. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Miért lenne kislányos?


Ezt úgy hívják, hogy pozitív szemlélet. A boldog élethez egy ilyen gondolkodásmód kell. Szerintem aki pozitív, az körülményekhez képest, a többieknél jobban tudja élvezni az életet.


"Imádja a zenét (főleg a zongorát), a csokoládét és a rózsákat" > igen, a lányok nagy része így van ezzel, ebben sincs semmi kislányos :D


"Képes a legjelentéktelenebb apróságokért lelkesedni (napsütés, kék ég, első hó és még sorolhatnám)"

Ezért meg haragszom rád, mert ezek nagyon is fontosak :D Én is várom az első havat tél elején, szeretem a napsütést...


Szóval egy értelmes, pozitív lányról kérdezed, hogy kislányos? Nem, nem az, nekem különösen szimpatikus, hogy nem egy átlagos party πcsa.

2013. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kislányos de én szeretem a kislányos nagylányokat. Magam sem tudom miért... Talán ez nálam valami törvényes irányba terelt perverzió... :D
2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!