Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőmnek is bejön a srác,...

Barátnőmnek is bejön a srác, aki nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a kérdés elég tömör,leírom picit bővebben mi a szitu :)


van egy kiscsaj,kb 1-2 hete ismerjük egymást,és elég jóba vagyunk :) a barátnő szó túlzás,de részéről már ott tartunk hogy a pasi-dolgait is elmondja...

az van,hogy az a srác jön be neki,akivel én kb minden szünetben találkozok a megszokott kis helyünkön,dumálunk,ölelgetjük egymást,stb; minden nap dumálunk neten...stb stb

szóval semmi komoly nincs köztem és a srác közt(remélem lesz!!-még nem teljesen egyértelmő számomra mit is akar tőlem),de nagyon rossz hallgatni hogy a kiscsaj áradozik nekem,hogy jaj szünetbe dumált a sráccal,stb,miközbe én...


szóljak a lánynak,hogy szerintem álljon le,és magyarázzam is el miért?

vagy szóljak a srácnak hogy valamit csináljon?ne közeledjen /úgy/ a kiscsajhoz?


nem azért,mert zavar hogy jóba vannak,csak nem akarom hogy az legyen,ha esetleg összejövök a sráccal,hogy a kiscsaj megharagszik,hogy én végignéztem/hallgattam hogy ő áradozik,és közbe összejöttem a kiszemeltjével...


szóval értitrek :/ javaslatok? :)

(köszi annak aki szán egy kis időt hogy elolvassa,és válaszol is :)...)


2013. okt. 8. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
féltékeny vagy, szerintem lépj te a srác fele,hogy változzon valami vagy lehet elhódítja a "barátnőd"
2013. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küzdjetek meg érte életre halálra!
2013. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

lehet féltékeny vagyok....de a fő ok,amiért akarok beszélni valamelyikükkel a dologról az az,hogy nem akarom hogy a csaj nagyon pofára essen,megharagudjon rám,vagy valami...


őszintén,kétlem hogy bejönne neki a lány(nem csúnya,de nem az ő stílusa)...csak az a baj hogy azt sem tudom hogy én tetszem-e neki :) valami azt súgja bennem hogy igen,van remény...de bizonyíottan önbizalomhiányos vagyok :))) és így picit nehéz :/


köszi a választ,Kedves Első :)...

2013. okt. 8. 19:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Második,nevetek :)))...nem akarok megküzdeni senkivel,senkiért...de végső megoldásnak nem is rossz :D köszi
2013. okt. 8. 19:08
 5/6 anonim válasza:

Szerintem mond el a lánynak hogy mi a helyzet, de csak úgy finoman :) Jó lenne minél hamarabb és szerintem mond meg neki hogy te hamarabb megismerkedtél vele mint ő és már beszélgettek egy ideje (csak azért hogy ne gondolja azt hogy az ő kezéről csapod le) éreztetni kell vele hogy pont hogy Ő az aki belepofátlankodik a dolgokba :) De tényleg ha mindezt kedvesen és finoman tálalod neki akkor nem hiszem hogy haragudni fog :)

A leírtak alapján szerintem amúgy tetszel a fiúknak de vigyázz vele, ha másokkal is flörtölget..

Azért szorítok hogy minden rendben legyen :) Hajrá :)

17/L

2013. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Harmadik :) köszi...én is ezt a megoldást találom a legjobbnak,csak félek hogy a lány megharagszik rám...jó lenne ha tényleg úgy jönne le a dolog hogy ő a 'fölösleges harmadik',nem pedig én...

nagyon vigyáznom kell vele,tényleg...az a típusú srác,aki minden csajjal jóba van...ezért nem tudom eldönteni hogy mit is akar tőlem....de tudomásom szerint másokkal nem találkozgat szünetbe(mert mindig velem van :D) ez jó,nem?


várom azért még a további véleményeket :)

2013. okt. 8. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!