Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok milyen számotokra a...

Lányok milyen számotokra a tökéletes pasi belső tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Példákkal.
2013. okt. 8. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tökéletes pasi sem nő nem létezik. Az, hogy mindenkinek van egy ideálja, vagy úgymond egy elvárása, az már igen. Én azt szeretném látni a megfelelő társban, hogy kedves, udvarias, figyelmes, őszinte, segítőkész, céltudatos, törekvő, megértő, tisztelettudó, bátor (de olykor érzékeny, vagyis merje kimutatni érzéseit), hűséges.
2013. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Elso eleg valogatosnak tunik :D
2013. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan mint amilyen én vagyok.
2013. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mindenkinek megvannak, a "sablonos" dolgok,hogy legyen kedves,megértő,szeressen,legyen hűséges,stb...Ezen kívül meg mindenkinek más és más,ezt nem lehet általánosítani,akárhány embert fogsz megkérdezni róla.Van,aki a pimasz pasikat szereti,van aki a "mamuszokat",van aki a vagányokat és még lehetne sorolni.

Csak add önmagad és akkor biztos lehetsz benne,hogy magadért szeretnek és nem fogsz senkinek csalódást okozni(mert az pl elég nagy csalódás,mikor 1 pasi megjátssza magát,h a kedvedben járjon,utána meg mikor összeköltöztök,úgysem fogja tudni örökké játszani a szerepét,és elég kiábrándító,mikor egy teljesen más pasival laksz együtt,mint akit megismertél).

:)

2013. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

I. hely: kommunikáció nem elhanyagolása - amely lehet nagyon rövid is, viszont nem tele hazugságokkal;

II. hely: érzelmi intelligencia és nem az exeiről való üres és férfiatlan sipánkolások, tehát önmagában teljesen lezárt múltbéli kapcsolatok exnőivel és szüleivel/tesójával való régi konfliktusok is;

III. hely: humor, de ugyanakkor amikor kell komoly hozzáállás, segítőkészség;

2013. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs tökéletes ember, de van azért pár tulajdonság, amit nagyon szeretek, ha megvan egy pasiban:

Szeretem, ha határozott, magabiztos (az sem baj, ha kicsit túl magabiztos) ki mer állni magáért és értem, talpraesett, kreatív, kicsit pimasz, lehet vele jókat beszélgetni, extrovertált, jó humorú, hűséges, kedves, gondoskodó, érzelmes, biztonságot nyújtó, figyelmes, megértő, ragaszkodó, jószívű, szenvedélyes.

2013. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem válogatós vagyok, ezek természetes dolgok. És csak a kérdésre válaszoltam. :)
2013. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!