Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vékony lányok Kecskemét...

Vékony lányok Kecskemét közeléből, ismerkednétek? 17-24 éves korig.

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Boci!!

Itt a kecskeméti péniszmutogató!! :DDDD

2013. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, az nem én vagyok!
2013. okt. 9. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Fő, hogy vékony legyen? Azt a felszínes formádat! Csak botoljon beléd egy hisztis 'csavirág! :D
2013. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért akkora baj, hogy a husik nem jönnek be... Annak semmi értelme ha csak muszájból vagyok vele, nem szerelemből.
2013. okt. 9. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akkora baj. Senki sem kért meg rá, hogy tetszenek neked. Ráadásul nem csak ez a két véglet van. Én arra akartam kilyukadni, hogy a felszínességed abból is vakad, hogy bármilyen libát elfogadnál, csak vékony legyen. Ez az egyetlen szempont, ami lényeg - kérdés szempontjából.

Persze, most brekeghetsz, hogy Neem, meg Dehogyis, csakhogy semmi mást nem biggyesztettél a külső jegyen kívül ki a kérdéshez.

2013. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha teletűzdeltem volna mindenféle adattal, akkor meg nem lenne aki megfelelőnek érzi magát, mert túl sok az elvárásom.
2013. okt. 9. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed, a sok önbizalomhiányos csitri, akinek akármilyen jó a teste, ugrik majd a felhívásodra? Lehet valaki vékony, és egyben irdatlanul ronda. Vagy kibírhatatlanul büdös. Esetleg kegyetlenül ostoba.
2013. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!