Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok nekem segíteni? Van...

Tudnátok nekem segíteni? Van egy fiú aki nagyon tetszik, de még sosem volt barátom és nem igazán tudom, hogy hogyan közeledjek hozzá. Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval...van egy fiú aki nagyon tetszik, állandóan rá gondolok...stb..beleőrülök, de még sosem volt barátom és így még nem is ismerkedtem fiúval. Légyszi adjatok tanácsokat! Hogyan kerüljek közelebb hozzá? Érjem el, hogy járjon velem?? Kérlek írjatok! 13/L

2013. okt. 11. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csapj egyből a lecsóba. Csak közeledj hozzá finoman. Beszélgess vele erről-arról és a többi majd kialakul. ;)
2013. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát próbálj meg vele szemezni. Ha bejössz neki akkor viszonozni fogja. :) Vagy vedd fel fb ismerősnek és mivel a pasik nyomulósak szerintem rád fog írni. :)
2013. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlen igaz. Én nem vagyok nyomulós. Lehet simán azt gondolnám, hogy zavarom ezzel és nem kezdenék ráírni. Csak egy bizonyos réteg nyomulós. Csak az a réteg sajnos másnál is könnyen nyomul, nem csak nálad. :D
2013. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az is igaz!
2013. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:D
2013. okt. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!