Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ti milyen lányhoz...

Srácok! Ti milyen lányhoz mennétek oda ismerkedni? Milyen lánnyal állnátok le beszélgetni mondjuk a suliban, kávézóban, stb.

Figyelt kérdés
Milyen lányok jönnek be nektek? Odamennétek hozzá ismerkedni? Odamentek egy lányhoz beszélgetni, ha tetszik nektek? Vagy szoktatok egy lányt nézni (folyamatosan vagy gyakran), ha tetszik/bejön nektek? Esetleg leírnátok milyen típusú lányok jönnek be nektek? :)

2013. okt. 11. 21:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem áll szóba velem,szóval teljesen mindegy lenne hogy nekem ki tetszik vagy ki nem.
2013. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
#10, oké, értettem :) nem mondtam, hogy baj
2013. okt. 11. 21:58
 13/28 anonim ***** válasza:

11-es.Miért nem?

Kérdező -:)

2013. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
Csak és kizárólag fekete bőrszerkós, pírszóinges domina lányok jönnek be. Főleg ha ostor is van a kezükben!
2013. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
#14, láttál már olyat suliban? :D és piros ajkak, füstös szem?
2013. okt. 11. 22:13
 16/28 anonim válasza:

Hát mondjuk ott pont nem... Bár ha jobban végig gondolom az egyetemen voltak gótos, vámpír szerkós, alternatív lány. Azok azért elég közel állnak a dominákhoz.

Inkább az smpixie nevű oldalon láttam sok ilyet! :D

2013. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Semmilyenhez. Ha ismerkedni akar, majd odajön ő, máskülönben nem lesz semmi, sem most,sem máskor.
2013. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
#17, miért? miért akarod, hogy a lány lépjen? vagy már próbáltad? :)
2013. okt. 11. 22:51
 19/28 anonim válasza:
100%

Átlagos lányhoz szívesen odamennék ismerkedni, ha:

-nem iphone-t nyomogat/nincs fülhallgató a fülében

-rám néz legalább egyszer

-nem azt lehet leolvasni az arcáról, hogy flegma csaj (mosolygást már le se írom)

-nem túl kirívó öltözéket visel

2013. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, több oka van.


- Egyrészt, így nem élhet a bunkó lepattintás luxusával, mert ő jött oda hozzám. Nem akarom egy lánynak se megadni ezt az örömöt hogy körberajongom, azért lettek ilyen nagyarcúak és önteltek a nők, semmi szükség még olaj a tűzre...

- Másrészt ha nem passzolunk, én mosthatom kezeimet, hogy nem én kezdtem.

- Harmadrészt kinyervákolták maguknak a nők az egyenjogúságot. Akkor tessék szépen odamenni és kezdeményezni, ez így működik. Persze olyankor az összes turbófeminista szüfrazsett mélyen lapít.

2013. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!