Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy kis esti beszelgeteshez...

Egy kis esti beszelgeteshez kinek lenne kedve? 16/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet h roppantul unatkozom, es meg nem tudok aludni. Barkivel barmirol sivesen beszelgetnek itt gyk-n uzenetben kortol es nemtol fuggetlenul. :)
2013. okt. 12. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen! :D
2013. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bárkivel és bármiről?


Na! Nekem volna egy olyan kérdésem akkor hogy Tyrian 2000-ben Nehéz fokozaton hogyan lehetne elkerülni azt, hogy az ellenségek az 5. epizódtól már bikaerősek legyenek? Komolyan mondom, megvettem a legkirályabb fegyvereket még a 4. epizód előtt a hajómra, elől Zicca Lazer, hátul Sonic Oscillátor, baloldalt Plazma Storm, jobboldalt meg Battleship osztályú Firebombák. És mégis, az 5. epizódban hiába lövöm az ellenségeket az istennek se döglenek meg! Nem tudsz erre valami jó javaslatot, rohadt idegesítő hogy állandóan kinyírnak :@

2013. okt. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj 15/F
2013. okt. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz ;D 15/f Bp

Te merre laksz?

2013. okt. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2013. okt. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
TeamSpeak-en a La Cosa Nostra szobàban megtalàlsz ( Matteo Machiavelli)
2013. okt. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne unatkozzál.
2013. okt. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
írj
2013. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!