Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki, ha egy lány kezdeményez?

Ciki, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Van egy srác a buszon, akivel már lassan egy hónapja együtt utazunk. Nagyon szimpatikus, viszont sajnos nem tudok róla semmi konkrétat, pedig sok helyről érdeklődtem már. Minden nap az jár a fejemben, hogy bárcsak leszólítana egyszer, azonban ez még nem történt meg. Gondoltam rá, hogy talán megpróbálhatnék beszélgetést kialakítani, viszont nagyon nincs önbizalmam, és félek, hogy visszautasít, vagy barátnője van. Ugyanakkor így lehet, hogy sosem fogom elérni, hogy kialakuljon valami beszélgetés. Szerintetek nagyon megalázó lenne odamenni hozzá? Esetleg nincs valami ötletetek?


20/L


2013. okt. 12. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja? Bakker hová utaztok ti? Kínába? :)
2013. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szolítsd meg szépen.
2013. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit csinál a pasi, ha mélyen a szemébe nézel?
2013. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan menj, nincs ezzel semmi gond.
2013. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ameoland ***** válasza:

kedves #4-es, ne nevettess könyörgöm...

ez a mélyen a szemébe nézek és megrezegtetem a szempilláim.. ugyan kérlek..

2013. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem ciki
2013. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egy busszal megyünk suliba, de gondolom ezt te is értetted, csak viccesen jött ki a szitu..:D na mindegy. Háát, nem nagyon próbálkoztam még evvel a szemezgetős témával, mert legtöbbször háttal ül nekem, mivel már csak ott marad hely (később száll fel). És mit lehetne ilyenkor mondani? Vagyis hát, valószínű már csak akkor lesz rá lehetőség a beszélgetésre, ha leszálltunk a buszról, viszont így mindkettőnknek sietős a dolga, így nem is tudom, mit mondhatnék neki.
2013. okt. 12. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Ülj egyszer mellé a buszon: "szia, szabad ez a hely?" kérdéssel. Hacsak nem bunkó, nem mond nemet. Aztán akár beszélgetést is kezdeményezhetsz. Valami apróságot, pl.: te is suliba mész? És már is elkezdtél egy beszélgetést. ;)
2013. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

próbálj meg egyszer utána felszállni. (ha megoldható) és esetleg ülj le mellé. vagy át is ülhetsz mellé szerintem nincs benne semmi gáz :)

max egy kellemetlen beszélgetés lesz belőle. ez a legrosszabb ami történhet. de az is lehet, hogy nagyon jót dumáltok, és esetleg lesz belőle több is :)

de semmiképpen nem ciki ha te kezdeményezel. én is szoktam :D

19/L

2013. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!