Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek felé?

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Par napja megismerkedtem egy lannyal online. Sok kozos van bennunk, szinte ugyanazt kedveljuk barmirol is van szo. Szemelyesen is fogunk talalkozni, hisz itt lakik majdnem mellettem (ertsd 1km>). Csak nem vagyok benne biztos, hogy hogyan kozeledjek fele, mert testi adottsagaink eg es fold, es nemtudom milyen tipusu pasik a gyengei. Ovatosan puhatolodzam ki, vagy majd kiderul? 19/F

2013. okt. 12. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már megbeszéltétek a talit,akkor hagyd a többit akkora.Úgyis kiderül akkor,hogy tetszetek-e egymásnak vagy sem.Mindig a személyes találkozó a döntő.Amúgy meg ne idegeskedj,csak légy laza és add önmagad!
2013. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, szerintem úgyis az első randin dől el, hogy bejössz-e neki vagy sem. Ha lesz második találkozás ott már lehet gondolkodni a közeledésen, de addig csak add önmagad, és meglátjátok hogyan alakul. :)
2013. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi! es ilyenkor illik vinni valamit, vagy csak magamat?
2013. okt. 12. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
minek puhatolozni? ha nema te tipusod jon be neki, akkor megprobalsz masmilyen lenni? talalkozz vele es legy onmagad.
2013. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ne vigyel ajandekot! csak zavarba jonne szerintem. en legalabbis zavarba jonnek ha kapnek valamit es ott mosolyognek ures kezzel.
2013. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szál rózsa azért kedves gesztus.Vagy csoki.Annak mindig örülnek a lányok! :)
2013. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!