Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírhatok ilyen szöveggel egy...

Ráírhatok ilyen szöveggel egy srácra, aki tetszik? Fiúk, ti sikítva menekülnétek?

Figyelt kérdés

"szia :) ne ijedj meg, de azért írok, mert van valami, ami egyszerűen nem hagy nyugodni :D ha a válaszod nem, azt is elfogadom, csak azt nem tudnám elfogadni, ha meg sem próbálom. Valószínűleg úgysem fogunk túl sokat találkozni a jövőben, úgyhogy nem igazán zavar az sem, ha teljesen hülyének nézel, de meg kell kérdeznem: van bármi esély arra, hogy egy kicsit is tetszem neked?"

Egy fiúnak, akivel kb 1 hónapja találkoztam, azóta nem láttuk egymást és nem is beszéltünk, csak facebookon likeolgatott, más egyetemre is jár. Persze megviselne, ha durván lekoptatna, de még azt is elviselném tudva hogy legalább megpróbàltam.

19/l



2013. okt. 12. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, akkor biztosan örülni fog egy ilyen üzenetnek :) Ha nem, akkor meg úgyis mindegy, nem veszítesz vele semmit.
2013. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
hát elég gáz :D de ha bejössz neki akkor nincs gond
2013. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyfajta "utolsó lehetőség"-nek jó ez is. Ha nem tetszel neki, akkor meg úgyis mindegy, nem?:D
2013. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg valami javaslat, hogy kevésbé érződjön gáznak? :D
2013. okt. 12. 18:26
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ez a szöveg. Biztos, nem hajtanálak el. :)
2013. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem így jobb. Most találkozni akarsz vele, vagy csak önmegerősítést hogy tettszesz e neki? Az utóbbival semmi se fog történni.


Találkozz vele, randizzatok és csókold meg. A többi kiderül. A csók miatt haragudni úgy se fog, mert ez egy kedves gesztus.


Szóval én ennek jobban örülnék ha ezt kapnám lánytól ilyen formában:


"szia :) azért írok, mert van valami, ami egyszerűen nem hagy nyugodni :) Valószínűleg nem fogunk annyit találkozni a jövőben, így arra gondoltam, hogy összefuthatnánk. Benne vagy?"

2013. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
jó a szöveg,nem menekülnék
2013. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

hát ez elég csöpőgős lett. nem kell egy regényt írni.

kb ennyi elég lesz:

"szia. van kedved beszélni? szimpi vagy. szivesen megismernélek!(:"


na hajrá! én am ezt szoktam és még nem utasítottak vissza. bár nem gyakran írok rá emberekre. megvárom hg ők írjanak :DDd

2013. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Talán írd át egy picit, mert így túl lemondóan beszélsz magaddal kapcsolatban.

" ne ijedj meg" részt is kihagyhatnád, mivel ezzel azt sejteted, hogy félnie kéne tőled. Nem kell teljesen őszintén leírni minden érzésed, elég ha csak érdeklődésképp írsz rá.

"van bármi esély arra, hogy egy kicsit is tetszem neked?" ezt a rész is írd át inkább úgy, hogy "Nagyon szimpatikusnak találtalak, szóval ha te is így érzel, akkor szerintem adhatnának a dolognak egy esélyt."

2013. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes, én nagyon örülnék neki ha egy lány ilyet írna :) Sok siket

19F

2013. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!