Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, titeket mennyire befolyá...

Fiúk, titeket mennyire befolyásol, hogy egy lánynak milyen a haja (mennyire tökéletes)? Ha például elázik és utána olyan nem szép hatást kelt, az nagyon nagy hátrány?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
:O Na ezt sem gondoltam volna, hogy egy össze-vissza álló, behullámosodott hajat bárki is szexinek gondolna...... Tényleg nem értem a férfiakat.:)
2013. okt. 12. 20:14
 12/22 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásol maga a haj. De mint ahogy te is írtad, ha ez miatt elkezd szégyenkezni, stresszelni, gáznak érezni magát, na az ami befolyásol, és nem pozitívan. Ha ugyanúgy viseli mint amúgy, akkor akár jól is nézhet ki.
2013. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy gáznak érzem, ha egyszer úgy látom a tükörben, hogy az és ráadásul semmit sem tudok ellene tenni, csak azt, hogy miután hazaérek megmosom. Ráadásul idegesítő is, mert mikor elindulok be van lőve, meg minden és akkor úgy érek haza, mint, akit a tehén szájából rángattak ki...
2013. okt. 12. 20:20
 14/22 anonim ***** válasza:

Én tudod mit utálok? A festett hajat! Mindegy, milyen szép árnyalat, akkor is mű! Csakis az igazi hajszínt szeretem. A sminket is visszataszítónak tartom, mindegy milyen minimális. Nekem természetesség mindenek felett, még akkor is, ha "nem előnyös". Szeretem látni a bőr apró részleteit, a szeplőket ha vannak, stb.


22/F

2013. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem festetem a hajamat és nem is szoktam sminkelni sem, már csak az hiányozna, hogy az is elmaszatolódjon ilyenkor rajtam, akkor aztán tényleg elérném a csúcshatást...
2013. okt. 12. 21:44
 16/22 anonim ***** válasza:
Én személy szerint meg vagyok elégedve azzal, ha meg van szépen mostva és fésülve. Most ha elázik... hát akkor mivan? Tök hétköznapi dolog, nem? Mással is megesik. Nyilván nem úgy néz ki 24/7. Még szexi is lehet. ;)
2013. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Csak nekem ilyenkor olyan, mintha nem ismerném a fésűt.:S
2013. okt. 12. 21:49
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát és akkor mi van? :D Ha valaki szeret, hót nem fogja érdekelni az ilyen apróság. De most komolyan! Ez szőrszál... izé hajszál hasogatás a javából. Nincs min izgulni! ;)
2013. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Okés, köszi, akkor jobb lesz, ha lazábban veszem ezt a dolgot.:)
2013. okt. 12. 21:51
 20/22 anonim ***** válasza:
A kócos haj jó dolog... :DDDD Egyébként meg az, hogy hullámos, miért gond? Gondolom akkor alapból is olyan a hajad, csak vasalod.
2013. okt. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!