Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzek ürességes, magányt...

Miért érzek ürességes, magányt, ha a mai fiatal lányokra gondolok? Miért érzem olyan páratlannak magam?

Figyelt kérdés
Valahogy nem találom a jellemre, személyiségre lenyűgöző lányt, nekem a legtöbb lány csak punci és kész, mert nem fognak meg belül engem, csak szexuálisan, testileg vonzanak, szóval nem találom az igazit, aki mellett szeretnék majd családot meg aki mellett úgy érezném, hogy ez az a lány, aki nekem kell egy életen át! Csak tök szar, mert kavarok, meg minden lányokkal, aztán mindig reménykedem, hogy na most ő az igazi, aztán mégis csak csalódnom kell, lehet egyetemen kéne nézelődnöm, magamfajta intellektuális, fura fazonnak vagy a tököm sem tudja már hol.
2013. okt. 12. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne sírj, majd dobok neked kockacukrot.


"tököm sem tudja hol" Ez aztán az intellektualitás.

2013. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!