Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, helyes srácokkal...

Normális, helyes srácokkal hol lehet leginkább ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy előző kérdésből kiderült, hogy alig mennek bulizni.

2013. okt. 13. 12:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Én is szeretném tudni! Amúgy járnak bulizni csak nem ott kell őket megismerni!

Az tuti h itt az összes azt hiszi magáról h ő mekkora ász, de ne higgy nekik semmit amíg képet nem láttál!

0 önkritika, olyanok írtak már nekem h full alkoholista messziről látszik, de ő jó pasi...mert a kérdésemben jó pasikról volt szó és ő ír! Besza.rás!

Bocs h kicsit kikeltem magamból, de brutál ami itt megy!

Természetesen tisztelet a kivételnek mert biztos van csak engem elkerülnek! :/ 21/N

2013. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem probléma, belinkeled azt a kérdést?

Nehéz helyzet, mert mindenki próbálja magát eladni, ha már ismerkedésre szánja magát, én is pozitívabban látom magam, noha nem mindig vagyok megelégedve. Közben teljesen mindegy, mit gondolsz magadról, ha mások mást látnak. Ezért nehéz neten ismerkedni...

2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Az tuti h itt az összes azt hiszi magáról h ő mekkora ász, de ne higgy nekik semmit amíg képet nem láttál!"


Mivel a kérdés már alapból felszínes, ezért nem feltétlenül veszi komolyan az ember a kérdezőt. Most tényleg azt hiszitek, hogy feldobjátok a labdát, hogy helyes pasit keresek, és csak ők írnak? A világ nem körülöttetek forog, és az élet nem kívánságműsor. :-)

Habár én tényleg helyes vagyok és még szerény is. :-P

2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 te megint egy olyan vagy, mint akit a #11-es leírt? Vagy esetleg számíthatunk jobbra? :P
2013. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jajj itt mindenki arról beszél h így felszínes úgy felszínes! Unagyan már...erröl szól a netes ismerkedés, méhgis mi alapján döntöd el h írsz-e ennek a csajnak/pasinak? Az alapján amit látsz, a többi csak később jön!

Biztos itt mindenki szívesebben beszélget egy rohadt fogú, zsíros hajú, pattanásos, 90kg-os lánnyal mint egy ápolt, csinos csajjal! Ugye?!

Lehet h a csúnyább csaj a normális, de ezt nem tudhatod mert nem ismered és ez a lényeg h úgyis a csinosabbra írsz rá!

Az a legfelszínesebb aki a csinos lányokat k.rvázza le! Nehogy már az is baj legyen ha valaki szép! Attól még lehet normális, kedves. A csúnya lány meg lehet paraszt, beképzelt mert 0 önkritika!

11-es voltam!

2013. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"#13 te megint egy olyan vagy, mint akit a #11-es leírt? Vagy esetleg számíthatunk jobbra? :P"


Nézd ez tök relatív. Kölyökképem van, kb. ennyit tudok objektíven megítélni. Az, hogy kinek mi a helyes és mi nem azt a franc tudja. Van olyan aki a nyálgépekre bukik, van aki a 20 évesen negyvennek kinéző férfiakra. Igazából erre nem lehet normálisan válaszolni, az objektivitás hiánya miatt.

2013. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem tartom magam egy 10/10-es pasinak ha így pontozni kellene, de normálisnak tartom magam nem sűrűn járok el bulizni, és idegen környezetben kicsit nehezen oldódom fel, kivéve ha nagyon felnyomják az agyvizem!

Vannak normális pasik, de hogy helyesek-e is azt csak te magad tudod eldönteni, mert mindenkinek más az ideál :)


De ugyan ez a helyzet nehéz normális lányt is találni, mert ha véletlen megismerek valakit akinek tetszik az énje és szépnek is találom arról kiderül, hogy foglalt.


Annyit szólnék az előző hozzászólókhoz, hogy az emberek nincsenek tisztában saját magukkal lsd. pl.: X-faktor :D

De én mindíg is úgy tartom helyesnek ha a monitor mögött is az vagyok mint élőben :)

21/F

2013. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát itt nem az tuti...
2013. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Leírom ide is. Én azzal nem tudok mit kezdeni, ha valaki ennyire sztereotip, hogy azt hiszi, aki eljár bulizni, az már nem normális srác. A kettő nem zárja ki egymást, teljesen egyéni értékrend, mi számíz "normálisnak". Normálisan is lehet bulizni, hogy nem iszod más emberré magad, hanem csak jól érzed magad a helyen a haverokkal és közös program gyanánt jártok el. Ráadásul ott is meglehet ismerni rendes lányokkal, szóval ez fordítva is igaz.


Eléggé gyakran eljárok, mondjuk lassan Budapesten alig találok olyan helyet, ahova szívesen elmegyek, és nincsen vagy tömeg, vagy rossz zene, vagy tele idiótákkal és beképzelt alakokkal. Én teljesen "normálisnak" gondolom magam, rendszeresen sportolok, egyetemet végeztem (habár a céljaim, elképzeléseim nem találkoznak jelenleg a valósággal) és vannak értelmes hobbijaim is. Ha ez beletartozik a normális kategóriába, akkor bátran kijelenthető, hogy normális vagyok. Ha ideveszem azt,hogy eljárok bulizni, de így más nem számítok normálisnak, akkor szerintem nem bennem van a hiba.


A külsőmmel sincsen problémám, de már leírtam, hogy biztosan nem mindenkinek jövök be, viszont nem cserélnék le sok mindent magamon. Abban igaza van az előttem szóló hölgyeménynek, hogy mindenhol az első benyomás, a külső számít a legtöbbet. Én is szeretem aszerint megítélni a másikat, de beszélgetek olyan lánnyal most is, akit még nem láttam. Hiába váltunk két hét alatt kismillió levelet, ha a túloldalon egy nekem nem tetsző nő ül, akkor igazából feleslegesnek érzem annyiból, hogy úgysem lesz folytatása élőben, nem?

2013. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló igazad van a levelezéssel kapcsolatban nekem is most van egy ilyen beszélgetésem most fb-ig jutott a téma szép lány de valamiért mégsem fogott meg képek alapján lehet 1 találkozó lesz hogy ne ez alapján döntsek.
2013. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!