Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes megkeresne...

Szerintetek érdemes megkeresnem ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem 2 és fél hete kb, szerdán este egy vonaton volt egy lány...


Mielőtt felszálltunk sietett a vonat felé, én is mentem utána, és miután leült, leültem vele szembe. :) Megszólítani már nem sikerült, igazából el se jutottam odáig fejben, h megszólítsam. Miután leültem vele szembe, kicsit meg is lepődtem magamon. Volt még rengeteg üres hely, de mégis leültem, mert oda kellett ülnöm egyszerűen...

Szerencsémre ő menetiránynak háttal ült, én pedig így le tudtam ülni azzal szemben, és így nem is volt talán olyan feltűnő, hogy miatta ültem oda, bár máshol voltak üres 4-es helyek is..Biztosan érezte..Mivel fáradt voltam, meg befeszültem miután leültem, így végül nem is volt semmi. Igazából nem is szemeztünk, vagy ilyesmi. Első néhány percben még olyan "normális" volt a testtartása, után inkább ellazult, le is csukta a szemét pár másodpercig néha. Ezek alapján nem tudom eldönteni, hogy most akkor mi is volt a levegőben, vagy érdekeltem-e egyáltalán. Lehet, hogy csak fáradt volt, lehet hogy mivel nem szólítottam meg pár percig, utána lemondott róla, de lehet hogy kvára nem is érdekeltem őt. Olyan kisugárzása volt, olyan szexi volt és nőies hogy én kész lettem tőle. :) Azóta se tudom elfelejteni, úgy, hogy mindennap látok szép nőket, ülök is velük szembe a vonaton, és olyan fősulira járok ami rogyásig van jó nőkkel. Ő benne mégis volt valami.


Minden héten azzal a vonattal megyek amin láttam, de nem láttam azóta. Ha még egyszer látnám...:/ Nem volt nála táska se, ezért gondolom, hogy nem minden nap/héten közlekedik ott, olyan időben.


Szerintetek érdemes ezek után mondjuk itt feltenni egy kérdést ami alapján valaki (vagy ő) ráismer? Vagy úgyis gyökérnek tartana amiért nem szólítottam meg és itt próbálkozok megkeresni?:D



2013. okt. 13. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Te hülye!
2013. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Yes, ezzel egyetértek De most nem segít. :D
2013. okt. 13. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan ment hova az a vonat?
2013. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
facebook kampány,veledutaztam.hu . próbálkozz
2013. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó mondatod, bocsi tesó de sajnos így van..
2013. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Déliből ment. Székesfehérvár fele.


Utolsó hozzászóló: semmi gáz, én is így gondolom.

2013. okt. 13. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:
A veledutaztamon nem találtam. :D
2013. okt. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!