Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok esetleg szeretnétek...

Lányok esetleg szeretnétek beszélgetni egy helyes 19 éves SZŰZ sráccal?

Figyelt kérdés

És szerintetek várjam még az igazit,vagy mostmár "lépjek" ??

Mert lehetőség van rá bőven,de taszítanak a rövid távú kapcsolatok,és a komolytalan lányok.


Prostira meg végképp nincs szükségem mert azt még jobban taszítónak tartom,és nem vagyok rászorulva mivel lányok szerint jól nézek ki.



2013. okt. 14. 03:53
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

"mivel lányok szerint jól nézek ki."


tudod ki veszi ezt be. ember, inkább húzzál aludni, aztán ne itt kamuzz, elég szarul megy.

2013. okt. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

"jól nézek ki."


Hm, te vagy a kismilliomodik szűz srác az oldalon, akitől ezt halljuk. De 19 éves létére még mindig nem dugott. És akkor most jön a mese, hogy "hát de az én környezetemben eddig csak hülye pitsák voltak" aha, persze.

2013. okt. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Részletesen:lányok szerint jól nézhetek ki mert sokszor szólítottak már meg,ebből következtetem.

Értitek?


Miért baj az ha nem vagyok egy szexmániás?


A mai napig nem bánom hogy nem vagyok az a fajta fiú aki (pl.) azt se tudja hogy hívják azt a lányt akivel lefeküdt.

2013. okt. 14. 04:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hangsúlyozd már, hogy szűz vagy, az nagyon visszatetsző. Ugyanolyan rossz, mintha rettentő nagy pénisszel dicsekednél. Ennyit lehet rólad tudni, hogy "helyes 19 éves SZŰZ"? Ezek a legfigyelemreméltóbb tulajdonságaid? Humor, intelligencia, érdeklődés, hobbi..? Na mindegy, majd legközelebb ne így fuss neki, hanem picit átgondoltabban és ne a farkadat állítsd a középpontba, hanem az egyéniségedet.
2013. okt. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Várd meg az igazit.

Csak van a környezetedben olyan lány, akivel lehet és érdemes hosszú távú kapcsolatot kezdeményezni. Hajrá!

2013. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én beszélgetnék, ugyanolyan vagyok mint te csak lányban.

Amúgy érdemes várni az igazira.:-)

2013. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Erdemes varni, en 18 eves koromban veszitettem el egy olyan lannyal akire vartam, ugyanis errefele tenyleg csak a pitsak vannak, nekem erre meg nincs szuksegem... en az orszag masik vegen talaltam ra arra a lanyra aki megerdemli h vele veszitsem el, 260km re lakik tolem, es jol megvagyunk, komolyan, en orulok h vartam! sok sikert a tovabbiakban!


19/F

2013. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok, ha gondolod írj és beszélhetünk róla.:)
2013. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
7-es válaszolónak: tiszteletreméltó vagy!
2013. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!