Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neten ismertem meg egy fiút...

Cunciii kérdése:

Neten ismertem meg egy fiút és nagyon akart találkozni meg minden, erre találka után bevalotta h más lányokkal is találkozik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak nekem mondta el h másokkal is találkozik...
2013. okt. 15. 11:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
komolyan nem értem a fiúkat, azt mondta komoly kapcsolat kell neki, meg h őt mindig kihasználják, most meg ő is pont ezt teszi :(
2013. okt. 15. 11:33
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért ne találkozhatna? Még nem jártok nem? Akkor valahogy meg kell ismerkednie csajokkal! És nem pasiként írom ezt!
2013. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerintem az a taktikaja, hogy valamelyik csak osszejon :)
2013. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szerintem ez akkor sem helyes, előbb találkozzon egyel, ha nem jön össze, akkor találkozzon egy másikkal!
2013. okt. 15. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy jó kovács is több vasat melegít egyszerre a tűzben.

Rohanó világ fogadd el, ha kell akkor hódítsd meg!

2013. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és hogy hódítsam meg? nem vagyok túl magabiztos, de nagyon tetszik :(
2013. okt. 15. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:

beszélgess vele napi szinte ne várd h ő kezdeményezze a beszélgetést

próbálj közös programokat keresni stb...

2013. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy amíg nem találkoztunk, addig minden nap beszéltünk, de most mintha kicserélték volna :( megszakad a szivem hogy ez lett...pedig őt másnak hittem.
2013. okt. 15. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:

kérdezz rá konkrétan hogy szeretne-e többször találkozni, így ha azt mondja h nem könnyebb lesz, nem fogod magad őrölni.

Ha meg ezt mondja h találkozni akar akkor meg megbeszélheted vele, hogy akkor tegyen érte.

2013. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 moonlightsentinel ***** válasza:
Hát nem csak, hogy nem jártok, még nem is találkoztatok... majd ha alakul valami, és mással is kavar, akkor jogosan háborodsz fel, de így még szerintem nem.
2013. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!