Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhettem valamelyik lánynak...

Tetszhettem valamelyik lánynak? Részletesebben lennt! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleménye érdekelne.


Szóval: beléptem egy helységbe, ahol elég sok lány volt, én vártam még a beléptetésnél. Két lány háttal állt nekem, az egyiknek fél szemmel felém pillantott, utána azonnal rendesen rám nézett. Majd valamit odasúgott a barátnőjének, ő is hátra fordult és megnézett, aztán valamit mosolyogtak (nem nevettek). Miután bementem, "jópofiznom" kellett néhány emberrel, mire rájuk figyelhettem volna már indulóban voltak.


Ez mit jelent? Bejöhettem valamelyiknek? Ha igen, melyiknek? Nem vagyok 20 évesen sem egy csajozóművész, nem ismerem a nők jeleit. Sokszor sikerült már árnyékra vetődnöm.


Köszi a segítséget.



2013. okt. 15. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első lánynál aki rád nézett esélyes vagy.
2013. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mustráltak. Nem kell az ilyet komolyan venni.. :) Lehet, hogy tetszettél nekik, deee... Nem úgy, hogy a karjaidba vetődjenek, és ÖRÖKKÖN-ÖRÖKKÉ együtt. :) Szerintem felmértek, hogy hanyas vagy egy 10 pontos listán egy este erejéig. :) (tapasztalat, vannak ilyen ismerőseim..) 20N
2013. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem kell túlagyalni az ilyet.

Ha pl.tetszik neked egy csaj és olyan a helyzet h szóba tudsz vele elegyedni,akkor nagy levegőt veszel és megszólítod.

2013. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak azt mondta az egyik a másiknak, hogy az első pasival aki belép az ajtón lefekszik. Csak nem merte elmondani neked. Most már nem kell semmit tenned, csak várni hogy odamenjen hozzád a lány, és megmondja ezt neked.
2013. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!