Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki segítene? Hogy csajozza...

Valaki segítene? Hogy csajozzak? :/

Figyelt kérdés
szeretnék barátnőt de nem tudom hogy hogy /hol ismerjek meg embereket:/ discoba nem járok nem vagyok az a fajta...gondoltam arra hogy metrón is pl mert haveromnak egy csomószor bejött de én még nem próbálkoztam vele pls segítsetek :/ jól jönne egy két tanács 15/f
2013. okt. 15. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ha lennne jó válsz mindenkinek 10 csaja lenne, amúgy a hyel mindeggy, csak a stílus alényeg
2013. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl. egy rendezvényen. Ilyen utcaira gondolok ott jókat lehet csajozni :D De lehet iskolába is. Ha van kiszemelt akkor menj oda hozzá beszélgetni, nem fog leharapni :) Vagy beszélgess vele facebookon. De van olyanis hogy interneten ismerkedsz
2013. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké köszi :D gondoltam hogy nem fog leherapni azzal nincs gond már..hogy hozzá merjek szólni:D facet inkább ....na m1 :DD nem vagyok net huszár :)
2013. okt. 15. 18:07
 4/8 A kérdező kommentje:
ja suliba 3 csaj jár (autószerelöi :D )
2013. okt. 15. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
privátban beszélhetünk róla
2013. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
öntsd le olajjal majd kezd el törölgetni
2013. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mért kell privát itt mért nem lehet meg írni?
2013. okt. 15. 18:15
 8/8 anonim válasza:
Háát, talán 1 előnye van, hogy nem jársz disco ba, ott csak egy éjszakás kalandod lenne.
2013. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!