Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményed egy csajrol...

Kriszti616 kérdése:

Mi a véleményed egy csajrol akinek pl megirod hogy elmegyek hozzád es megszopatlak. Es akkor elmesz hozza és meg is teszi. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 07:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És adnál esélyt egy ilyennek?
2013. okt. 16. 07:23
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát elég ribi, ha nem zavarja, hogy ilyen lekezelően beszélnek vele, és még meg is teszi.
2013. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elmennék hozzá és megszopatnám :D De azért nem hiszem,hogy előre közölném. Az nem az én stílusom.
2013. okt. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem megyek. Eljössz hozzám? Kapsz egy esélyt.
2013. okt. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
esélyt? Mire? Egy jó szopásra? Mert hosszú távra tuti nem.
2013. okt. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 October15 ***** válasza:

mivel nem szokásom előre közölni hogy megszopatom ezért még nem találkoztam a jelenséggel.

1 ingyen szopás sose rossz + az nem derült ki hogy mégis miért lenne leszopva az illető értsd: a csaj ekkora ribizlibokor h minden szembejövő fszt örömest leszop [ebben az esetben jöhet a lakcím mert ma úgyse kell mennem sehova.] vagy a pasi volt a kiszemelt és ezért.. [h a csajnak milyen ízlése lehet azt inkább nem firtatnám..]

2013. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
véleményem az hogy egy Szófogadó lány tetszik de viszont én nem használnám. ezeket a szavakat. egy nőre a ,megszopatlak, szót arra a személyre szokták használni akivel ki akarnak cseszni. xDDD
2013. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki esélyt. Mert szerintem az ilyen nők könnyűvérűek és még a hátam mögött is megcsalna.
2013. okt. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
baromi helyzet es egyenfuggo. Ha valami ostoba qrva irogatna hogy menjek azt jol lecidal biztos torolnem meg a hivaslistabol is. Viszont ha ismerem es tudom, hogy csak qrvasan adja elo magat (es nem segghulye) mert teszem azt ez izgatja meg mondjuk engem is akkor hulye lennek kihagyni.
2013. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerd meg előtte. Nem veszíthetsz, max leszop.
2013. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!