Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez baj lehet?...

Szerintetek ez baj lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az egyik lány osztály társammal nagyon jóba voltunk rengeteget beszéltünk meg ilyesmik. Párszor még a seggére is rácsaptam. De mostanában már szinte egymáshoz se szolunk és nem tudom hogy ez miért lehet. Azt vettem észre hogy körülbelül azóta ilyen mióta elkezdtem gyúrni. Szerintetek ez baj lehet vagy zavarhatja őt?

2013. okt. 16. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
"egymáshoz se szolunk" - mi lenne, ha te esetleg szólnál hozzá?
2013. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tole kerdezd meg. ez a legegyszerubb
2013. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1/2 válaszoló jól írta..Talán hozzá kéne szólnod,kezdeményezned stb...Lehet lázba hozod a csajt,és mióta izmosodsz egyre inkább néz férfiként rád,és zavarba hozod,nem tudja hova tenni a szitut..Érted? Kizártnak tartom azt,hogy zavarja a gyúrás,a sportot nem vetik meg a csajok,magamból ki indulva!Szóval,te mit érzel a lány iránt? Mert úgy kéne akkor hozzá viszonyulnod!!
2013. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nagyon szeretem és ha jobban megismerném össze is jönnék vele. Én próbáltam kezdeményezni de valahogy a leghosszabb beszélgetésünk se ment túl a hogy vagy? Kösz jól.-ón Ennél tovább nem sikerült beszélni ha valamit kérdezek akkor ilyen 1-2szavas válaszokat ad.
2013. okt. 16. 17:55




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!