Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok ajánlani internetes...

Tudnátok ajánlani internetes társkeresési vagy csak ismerkedős, chat-elős oldalakat?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amire 18 év alatt ( 16 és fél éves vagyok) lehet regisztrálni.Az a gond hogy nagyon sokat kerestem de nem találtam.A Badoo-t néztem és a twoo-t de ott csak 18 évtől lehet regisztrálni.Van az a gagyi hot-dog is.Az sem jó

2013. okt. 16. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
chat.hu
2013. okt. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

www.Gyaloglochat.hu És nem fontos hogy az eredeti korod add meg, akkor természetesen sehova nem regisztrálhatsz ha eredeti korod írod be.

bado.hu. szerelemtanya.hu, chat.hu, love.hu,...

Én 2 és fél éve ismerkedtem meg a chat.hu-n mostani férjemmel akivel másfél év beszélgetés után találkoztunk először.

Ráadásul másik országbeli is.

Rengeteg olyan pasi írt az oldalon aki már a harmadik mondatában konkrétan csak dugn*i akart az ilyeneket én mind le klikkeltem.

2013. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. okt. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!