Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nektek mi jön be egy...

Lányok, nektek mi jön be egy fiúban? Külsőleg, belsőleg mi a fontos? Külsőről küldhetnétek képet

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Na hagy halljuk csajok:D (Bár van egy olyan érzésem hogy én vagyok az ideál,az adonisz )
2013. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Armani öltöny, Lambó(kivétel Dzsudzsák mert az összetöri őket), kimeríthetetlen MasterCard :DDDD |Csak vicc!!|
2013. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm... Külső: Hajszín, szemszín tök mindegy, a lényeg, hogy ha a szemébe nézek, akkor elaléljak. Ha magasabb nálam az jó, még ha csak néhány centivel is. Ne legyen egy kigyúrt vadállat, de ne is legyen gizda. Tehát nem a tökéletes pasira kell törekedni, mert nincs tökéletes ember. Ha megtalálod a párod, számodra úgyis ő lesz a tökéletes. Belső: legyen figyelmes, megbízható, ő is bízzon bennem, őszinte, önmagamért szeressen. Amúgy nem is jó ezt így leírni, mert ha lennének nagyon szélsőséges elvárásaim, úgysem találnék olyan fiút. :)
2013. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm 3-as, akkor tudom, hogy van még esélyem:)
2013. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Férfias, "felnőttes", okos, hasonló a világnézete, humoros, figyelmes. Nem kell folyamatosan beszélnie, de nem szeretem az olyan embereket, akikből harapófogóval kell kihúzni dolgokat. Vannak céljai az életben (nem kell, hogy nagy dolgok legyenek, de ne céltalanul tengjen lengjen). Nem sokat kesereg, nem dühös, nem szidja az embereket.

Külsőre igényes, férfias (ne fújja el a szél, nem egy hájpacni). A tökéletes kidolgozott test nem kell, nem várok olyan testet, amiket a google kidob, ha rákeresel a férfi test szóra... Ezért nem is mutatok képet.

2013. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a humor az nagyon fontos? mert nem vagyok egy vicces emberke:S
2013. okt. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!