Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nyáron megtetszett egy srác nagyon.. ebből sulira tetszésből, ismeretlenül, úgy érzem szerelem lett...

megismerkedtem velük (Ő, és 2 haverja)

nagyon aranyos mindegyik. Egyik nap rám írt a srác, akibe szerelmes vagyok, hogy az egyik haverjának bejövök.. és kérdezte mit gondolok róla. Köpni-nyelni nem tudtam. Pont ő kérdezi meg... annyira rossz volt. Fogalmam sincs mit tegyek, szeretem a srácot, viszont nem tudom Ő hogy érez irántam. Nem kérdezhetem meg csak úgy, mikor ez a helyzet. Ott a haverja, aki kedves meg minden, de lehet hogy ha járnék vele, ott lenne még a srác iránti kísértés... :( ti mit tennétek?

Kicsit úgy érzem, mint ha nem cselekednék jót ha együtt lennénk, mert mi van, ha megmondja a másik srác, hogy tetszek neki..



2013. okt. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresnék mást.
2013. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálnék egy szendvicset.
2013. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meséld el neki kerek perec, hogy ő jön be neked.
2013. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülnék egy sündisznajt !!!
2013. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki nem tetszik, azzal nem kell összejönni.
2013. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tetszik, csak a haverja jobban.. Olyan "gyomorgörcsös" vonzalom :DD


Köszönöm a humoros válaszokat is <3

2013. okt. 16. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem is legyél őszinte.
2013. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!