Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Cindy Crawford vagy Sandra...

Cindy Crawford vagy Sandra Bullock?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb nő?

2013. okt. 17. 07:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sandra Bullock No1. !!!!!!
2013. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sandra Bullock
2013. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sandra <3
2013. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Sandra Bullock.
2013. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

Stílus, agy, viselkedés.

Ettől igazán szép egy nő. A külső a dekoratív háttérkép a fentiekhez.

Cindy Crawford csak a háttérkép.

Windows asztal nulla ikonnal mire jó?

2013. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak a kettő van, akkor Sandra Bullock, habár nekem ő sem az esetem...
2013. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Wadmalac ***** válasza:
100%

Múlt hétvégén megnéztem a Gravitációt.

Hát Sandra még mindig igencsak ott van a szeren. :)

2013. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sandra Bullock
2013. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Durva, megmertem volna esküdni hogy mindenki Cindy-t mondja :D
2013. okt. 18. 13:22
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Cindy. Szép arcú, jó alakú nő, nem véletlenül lett az egyik leghíresebb szupermodell. Sandra Bullock meg inkább egy aranyoska-bugyutácska lány, nekem nem is jött be soha.


Szóval, a kérdés nem kérdés, bár egy olyan korban, amikor az emberek gyűlölik az átlagból valamilyen módon kilógót vagy kiemelkedőt, nyilván kevésbé lesz népszerű Cindy. Meg persze azért is, mert ő igazi nő, amit ma félelemből egyre kevesebb hímnemű egyed tud értékelni.


Az egyik fenti válaszolónak meg üzenem, hogy talán furcsa lehet, de nem a stílustól, az agytól vagy a viselkedéstől szép egy nő, hanem a külsőtől. Persze az említett dolgok se mellékesek, de eléggé visszatetsző, hogy ezeket állandóan úgy tüntetik fel, mintha erények lennének, miközben a szépséget csak adottságnak vagy egyenesen bűnnek tartják. Holott az előbbiek is éppúgy jórészt adottságok (akaraton kívül eső dolgok formálják őket), mint az utóbbi, és ennek ellenére, persze, azért az előbbiekhez hasonlóan az utóbbi se csak úgy hullik az ember ölébe, hiszen a szépségért küzdeni is kell. Azt pedig, hogy Cindy stílusban, agyban vagy viselkedésben "üres", nem tudom, honnan veszed. Egyrészt ezek után kétlem, hogy megnézted volna valaha is rendesen, másrészt meg úgy tűnik, nagyon nem ismered a hölgyet, csak bedobtad a szokásos "aki szép, az biztos buta is" sznobságot.

2015. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!