Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemtudok beszélgetni lányokkal...

Nemtudok beszélgetni lányokkal. HELP:D?

Figyelt kérdés

Szóval gáz vagy sem..17éves vagyok..barátnőm még nemvolt, szűzvagyok, de a csókig számtalanszor eljutottam..RÉSZEGEN, részeg csajokkal..:/


Amugy egyszerűen képtelen vagyok lányokkal ÉLŐBEN beszélgetni, mert nemtudok akár még haverként se tekinteni rájuk..

Amikor odajönnek hozzám beszélgetni, hamar lekopnak, mert látják hogy azelőtt milyen jól eldumáltam a fiukkal, de amikor megérkezik, akkor kussban maradok...és egyszerüen az igen-en/nem-en kívűl mást nemtudok kinyögni..:/


Szerencsétlen vagyok, segítsetek!!



2013. okt. 17. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Segitsek? Dehogy segitek, hál'isten hogy csomó ilyen pali van mint te, legalább több nő marad nekem.
2013. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én meg senkivel se tudok beszélni :S mondjuk én nem zavarbajövéstől, olyat nem tudok :D én szorongós vagyok emberek között :S
2013. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ugyan igy voltam fiúkal, nekem először a pia segítet, de nemkell anyit inni hogy részeglegyél csak anyit h picit feloldódj aztán ha így eltudsz beszélgdtni a csajokkal akkor józanon is menni fog, velem legalább is így volt. :)
2013. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát nem tudom, ha nem tudsz mit mondani akkor néz kedvesen vagy érdeklődően, hogy ne azt higgyék, hogy velük van bajod...
2013. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egyszerű gyávaság :D Amint elég érett leszel, és meg lesz az elegendő akarat benned, menni fog. Én is pontosan így voltam 13 éves koromig. 14 évesen volt a forduló pont. most 18 vok. Én nagyon hamar érő típus vagyok, innen tudom hogy nálad is megfog változni. Ez ugyanolyan mint a növekedés. Én már 14 évesen olyan magas voltam mint most, de van olyan aki így 18 körül éri el a végleges magasságot :D Ez csak egy gyenge példa volt most.
2013. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem tudsz beszélgetni, akkor próbáld a jel beszédet.
2013. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

nem eleg ertett na ez durva ha 17 evesen nem az akkor mikor az en mar egy csomo csajal voltam ja most 10 honapja vagyok egyutt a baratnomel es 16 vagyok

hat ahgy le irtak elotem eszem agaban sincs nekem sesegiteni mert tobb jo csaj marad nekem persze most nem kel mert most van de majd keleni fog

legyel bator oszt meny oda beszelni veluk lazulj el mint haverokal

2013. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a segitséget, és a kamu szöveget...ha megtanulnál írni, akkor esetleg elhinném hogy 16 vagy, és hogy egy csomó csajod volt..
2013. okt. 18. 21:15
 9/9 anonim válasza:
Írj ha gondolod, és segítek! Nyugi nem ismerkedni akarok ,csak segíteni a dumálást :) 15/L xoxo
2013. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!