Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem úgy, hogy ismerked...

Miért érzem úgy, hogy ismerkedés során, a két fél állandóan azt lesi, hogy nehogy ő kerüljön az alárendelt szerepkörbe?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy mindenkinek az a kényelmesebb, ha a másiknak jobban kell mint ő neki. Az egész ismerkedés átmegy egy ilyen taktikai játékba, hogy na vajon ki fogja keresni a másikat, ki mutatja meg az érzéseit ( és válik ezáltal sérülékenyebbé ). Miért kell ennek így lennie ? Én szeretek egyenesen közeledni, de egyszerűen nem lehet.

F


2013. okt. 17. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell így lennie. Legyél egyenes mint a farkad!
2013. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban rossz, de ha ez így van, akkor szerintem az a két ember nem illik össze. Ennek nem kell így lennie, ha valóban jók egymásnak, akkor minden oké lenne.
2013. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a női oldalról vagyok. Igen.

Teljesen meggebedek a pasiért, és max 1-2 alkalommal keresem őt de legszívesebben minden nap minden percben keresném, beszélnék vele, írnék neki de nem tehetem mert "akkor nyeregben fogja magát érezni" és ezért kb megpusztulok a vágytól hogy "írrrjál már te szerencsétlen" és nem ír. Pedig én nagyon szívesen keresném őt, de nem tehetem.

Na ja.

2013. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban örülnék neki én is, ha bármiféle érzelem felbukkanásakor elzöldülnénk, elsárgulnánk vagy elpirulnánk :D úgy nem értelme taktikázni :)
2013. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*jav. úgy nem LENNE értelme taktikázni.
2013. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van ez így, fiatal nő vagyok, volt már több kapcsolatom és kapcsolat-kezdeményem is, ami abbamaradt:) Világéletemben gyűlöltem a taktikázást, mindig kimondtam, ha valaki érdekelt és azt is, ha nem. Kérdező, szerintem tedd te is ezt, akinek az őszinteség meg nem elég jó, az menjen a levesbe.
2013. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is pont ez a bajom:/ van egy lány akivel mostanában beszélgetek, meg tetszik, de nem akarok ráírni mindig, mert szerintem akkor azt hinné, hogy teljesen rá vagyok "zsongva" és mostanában egyik nap írok neki, másik nap meg "egésznap" azt várom, hogy írjon... mekkora hülyeség ez
2013. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalam is ez a gond többnyire.

Nem rég volt egy fiú akivel sok hasonlóság volt köztünk és kb 2 honapon keresztül minden nap rám írt beszélgetünk (persze volt mikor azért en is ráirtam) találkoztunk beszélgetünk is, elég jól elvoltunk. Erre meg a multkori tali után egyszer se írt rám. Az egy dolog hogy akkor ép vizsgára "tanult" meg sok minden összejöt akkor neki, de baszus ha bejövök neki este akkor is rám szán legalább egy 10 percet. (Ismerem, nem tanulta agyon magát föleg este nem) Én írtam, rá és nagyon lelombozot az a tudot hogy nem jövök be neki. De megkerdezni meg nem akarom mert attól félek, hogy a barátsagunkat tönkre tenem vele és a végén még találkozni sem akkar majd velem. :/

Összinten nem tudom mit tegyek a helyzetel ott tartok, hogy ráhagyom és nem fog érdekelni. :$ :(

Ha vannak ötletek jöhetnek üzibe is.


A helyes írasi hibákért pedig bocsánatot kérek.

2013. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!