Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a jobb verzió csajok,...

Melyik a jobb verzió csajok, fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem tudok hova tenni,ismerjük egymást már több mint egy éve,ritkán találkozunk,de néha nem vevő a találkozásokra,lehet csak barátként tekint rá.Jobb ötlet az ha felhívom,hogy találkozgassunk meg ilyenek,vagy inkább tegyem féltékennyé,hogy pl: "Szia megnézte XY a telefonomat,és meglátta az sms-eidet,de én mondtam XY-nak,hogy megnyugodhat,közted és köztem nem fog történni soha semmi" valami ilyesmire gondoltam,szal tegyem inkább féltékennyé,ha már nem mutat túl sok érdeklődést vagy hívjam találkozni?
2013. okt. 17. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ha velem ezt bárki megcsinálná, akkor ezek után tuti nem is lehetne soha semmi.

Ez így nem normális! Szerintem. 18/L

2013. okt. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha féltékennyé tennéd vagy csak ilyesmit mondanál neki, az szarul esne neki, ha akar töled vmit, és lehet, hogy még annyira sem fog. Ha meg nem jössz be neki, soha nem lesz féltékeny, csinálhatsz akármit. Szóval inkább hívd el.
2013. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ezt a telefonos dolgot felejtsd el!

milyen okokat szokott mondani, mért nem akar találkozni?

2013. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!