Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem merek lányokkal ismerkedni...

Nem merek lányokkal ismerkedni. Szerintetek mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Nem merek egyszerűen lányokkal ismerkedni. Félek a kudarctól, meg mások véleményétől. Átlagos srác vagyok, nem amolyan mai swag , páva gyerek. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. okt. 18. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
egy tanácsom van, merj
2013. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam/vagyok. 1. barátnőm az ölembe hullott piszok gyorsan összejöttünk, mert szinte ugyan az az ember voltunk csak férfi/nő felállásban. Nemrég hagyott el. Most már nem akarok várni a csodára, van egy lány aki tetszik nézegetem az iskolába ő is visszanéz, nagyon félek de meg kell próbálnom lépni. Én tervem, hogy facebookon veszem fel. Mivel tud a létezésemről mert felfigyelt, hogy nézem így könnyebb dolgom lesz de így is nagyon félek a dolgktól de nekem kell cselekedni. Esetleg az alkohol segíthet már ha csak a gátlásaid oldja fel és nem leszel valami alpári bunkó tőke :D
2013. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bátorság és pálinka.
2013. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az is gondot jelent, hogy a suliban alig vannak lányok, és így akik vannak, mindig a "menő" srácokkal járnak. Ezalatt a z oldalt lenyírt, középen zselézett hajú, gazdag, dc polós, lila gatyás, supra cipós srácokat értem. Volt olyan csaj a suliban, aki kijelentette, hogy csak olyan csávó kell neki, aki havi 10-15k-t rá tud áldozni.

Szórakozóhelyeken próbálkoztam, hátha ott értelmesebb lányok vannak, de ott meg nagy részük foglalt, vagy pedig mint említettem nem merek ráhajtani. Odamegyek, beszélgetek vele és ennyi. Valahogy nem mertem eddig sose elhívni valahova őket. Nem tudom miért.. de félek a kudarctól. Igazából eddig nem volt kudarcom, de mégis félek tőle.

2013. okt. 18. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Már a beszélgetésik el tudsz jutni? Te mázlista :D Onnan jönnie kellene a dolgoknak ha szórakozóhelyen tudsz beszélgetni akkor onnan jönnie kell a dolgoknak kérdezd meg mit iszik hívd meg valamire és mikor pl megy vagy mész kérdezd meg, hogy nincs e kedved valamikor megint beülni valahova beszélgetni? Ha azt mondja nem akkor mond, hogy semmi baj szia. És kész nem kell olyan durván venni az elutasítást.
2013. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Volt olyan csaj a suliban, aki kijelentette, hogy csak olyan csávó kell neki, aki havi 10-15k-t rá tud áldozni. "


Hűű. Egy kezdő prostituált.

2013. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Markold meg a tökeidet és lépj!
2013. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!