Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány most, aki...

Van itt olyan lány most, aki bulizni készült ma de valamiért nem ment el viszont lenne kedve beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
Egy 26 éves srác.
2013. okt. 18. 23:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:

Nagyfarkú a tikkes jóska? Bezzeg a Mari eztet nem meséli, csak locsog nekem itten báli ruhákrúl, a lényeget meg nem mongya ez az anyaszomorító. Pedig állítólag ő hált a jóskával a szalmák között, de a mari szégyellheti magát, nem kell ő így már rendes férfinek. Bezzeg a mi időnkben, még tudtuk mi az erkölcs, úgy ám.


Kukorica? Jaj ne emlegesse, lerágták a malacok, mert az a hitvány uram részegen kiengedte őket oda. Jaj, az én pistám pedig hejj de rendes legény vót, aztán nézze meg, hogy elkorcsosult.

2013. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
malacok a susnyás kukoricába? háá kend nem rakott ki madárijesztőt ? elriogatta volna azokat a kocákat úgy hogy a faluvégi vegyesboltba kell őket összeszedni
2013. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
Még a piócás ember, nagy sarlatán az, nem nyelni kell, apránként szopogatni, de az a hitvány fajankó csőbe húzta magát.
2013. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
nyeles aszpirin a tuti orvosság higgyjél nekem mariska tökéletes torokra és fejfájásra is esetleges máshol történő alkalmazása kivalló hát és izomfájdalomra
2013. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:

Ejj , én sajnálnám a szegény malackákat, bevallom alássan, de pista nem hagyja, hogy szeretgessem őket, aszongya, a disznaj étel, nem jáccunk vele. Há érti ezt maga?


Le is rágták a kukoricát, mehettem utánuk a susnyásba, ejj de senki nem jött utánam, még a nagyfarkú tikkes jóska sem, pedig a nagy kujon mindenki szoknyáját felkapdossa.


Kendnél járt-e ?

2013. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:
hát nem ölég hogy robbant a véce még az asszonyt rajta is kaptam biza ahogy mondja. szopogatta is rendösen a bicska pistát a kazalban.
2013. okt. 18. 23:59
 27/75 anonim ***** válasza:

Nyeles aszpirin? Az a széllel bélelt drága jó Uram már azt is eljátszotta kártyán, nincs már nekem sem boldogságom, sem nyugodásom, néha kifekszek az ólba nézni a csillagokat, hejj aranyoskám, ha kívánhatnék !


Nem mennék hozzá ehhez a gazemberhez, választanám a kis szegény Jancsikát, nem vót annak egy fityingje se, de tudta mi a dóga , és mit hova kő tenni. Ejj , de sajnálom én eztet.

2013. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:

há dehogy értem testvér há mooo

jóskánál jártam eee ?


há igen mikor vissza csortam a swatos kecskéimmel meg a ensziájeszes tevéimmel a ellopott varázstikkeket akik kapitulátusz szpelt tudtak lőni amitől nagy lett a kukorica há mondja meg.. ilyen kincsöt elcsórni.. há de iylet :! ?

2013. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:

Há nem hiszem el, magánál meg ilyen csodákok történnek, kérem alássan, befogadna engemet is ? Itt hagyok én csapot papot, felkötöm a batyut a hátamra, és isten uccse, csak úgy porzik utánam a vén országút.


Nálunk a tevék megpusztulak mind, de szerintem a Pista titokban rájuk mászott, olyan panaszosan sírtak éjjel, mint a kecskék. Még a homokot is kiköpték, pedig hát kérem alássan, azt szeretik nem ?! Na hát itt meg ilyenek vannak, de megszököm én, csak mondja meg kend, befogad-é magukhoz harmadiknak ?!

2013. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
Azt a rohadt, hát ti se unatkoztok. :D
2013. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!