Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha írogat nektek egy...

Fiúk! Ha írogat nektek egy csaj aki nem tetszik nektek, akkor azzal milyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Én már 3 alkalommal is írtam a fiúnak aki tetszik és nem tudom hogy érdeklem-e. Miből jöhetek rá?

Néhány alkalommal találkoztunk a munka miatt, tehát ismerjük egymást élőben is.


2013. okt. 19. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok! :D
2013. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kicsit passzívabb vagyok, de hát végül is lány :)) bunkó sosem vagyok, de inkább eltűnök előbb, mert szar hogyha ő meg közben reménykedik valamiben. De pont ezért szoktam le a csetelésről.
2013. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hááát vagy lerázom mindig valami indokkal, esetleg chaten beállításom h ne legyek nála elérhető. Bunkó én sem szoktam lenni, max nagyon szélsőséges eseteben, de ilyen még nem fordult elő (remélem nem is fog) :) Nem vagyok vele annyira közvetlen. Stb...
2013. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert velem órákig chatelt minden alkalommal. De teljesen jól elvolt velem. Érdeklődő volt, kérdezett egy csomó mindent, poénkodott, mondta hogy folytassuk holnap a dumálást és írt is másnap reggel nekem magától.

De nem hívott el találkozni vagy ilyesmi, ezért sem tudom hogy kedvelhet-e vagy ilyesmi.

De tényleg sokat chatelt velem és nem volt lerázós.

2013. okt. 19. 22:03
 5/7 anonim válasza:
ha nem hívott el, means: nem mer, fél az elutasítástól, mint én. ha annyira tetszik lehet neked kéne kezdeményezned, vagy közeledj jobban hozzá és akkor tudja, hogy "tuti" a pálya:)
2013. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
akkor nincs mitől félned :)
2013. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na jó de én már 3-szor is írtam neki ő meg csak egyszer akkor reggel.

Ja és 3 hete beszéltünk utoljára, azóta semmi....

2013. okt. 19. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!