Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti milyenek vagytok?...

Lányok ti milyenek vagytok? Szófosók vagy hallgatagok?

Figyelt kérdés

Aki hallgatag, az miért az?

Én egy 60%-ban szófosó, 40%-ban hallgatag srác vagyok.

Ez gáz?


2013. okt. 20. 15:33
 1/6 anonim válasza:
Társaság függő.
2013. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én szeretem a szófosó lányokat :D nem tudom miért de jó hallgatni öket
2013. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kedvem van. Ha jó kedvem van és olyan a partner (társaságban általában hallgatag vagyok), akkor van beszélőkém (szót fosni nem szoktam soha), de ha épp se kedvem nincs, se a partner nem olyan, akkor hallgatok. Csak azért, hogy megtörjem a csendet, nem beszélek.
2013. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan emberek között, akukben bízom, jól érzem magam, sokat beszélek. Viszont idegen társaságba, vagy olyanba ahova nem tudtam beilleszkedni (pl. osztály), ott túlságosan is csendes vagyok.
2013. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*akikben
2013. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én dumás csaj vagyok, de nagyon megválogatom, hogy kivel. Közeli barátokkal extrovertált vagyok, de idegenekkel pl. egyáltalán nem, meg olyannal sem, aki első ránézésre nem szimpatikus. De amúgy szeretem hallgatni is a másik meséit. :)
2013. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!