Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszi az emberek többség...

Ébren váró kérdése:

Miért hiszi az emberek többsége azt (naivan) hogy a társkeresőkön megtalálja azt, amit az életben nem tud megtalálni? Közeli női rokonom nem egyszer verték már át ilyen oldalakon. Hiába figyelmeztettem hogy az egy álságos és hazug világ.

Figyelt kérdés
Tudom itt jön most az,hogy ebbe kapaszkodik sok ember..Egy lehetőségnek véli meg stb..Szerintem inkább a lehúzások táptalaja..
2013. okt. 21. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Mert buták. Ennyire egyszerű.
2013. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Én megtaláltam. Csak az idióta naiv embereket lehet átverni, akinek kamuszaga van, az már a társkeresőkről is messzire bűzlik, nem csak az életben.


1-0 ide.

2013. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Lehet te vagy az a bizonyos 1000000-ból az 1:-)
2013. okt. 21. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem maga az elgondolás nem rossz, de tény, hogy sok selejt, rossz szándékú ember leledzik ezeken az oldalakon. Magát az életet sem szabad naivan felfogni, nem csak a társkeresést.

Tény, hogy teret enged a szemét alakoknak ahhoz, hogy könnyebben levadásszák a hiszékenyeket, de ez ilyen, muszáj megtanulni kiszűrni a selejtet.

2013. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
némi agykapacitás felhasználásával ki lehet szűrni az idiótákat. nem annyira bonyolult.
2013. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
én is már több embert megismertem az internetről...szinte első találkozásnál kiderül, hogy nem tetszik az illető.Vagy külsőre,vagy belsőre.Azonban van olyan,akiben látom azt, hogy érdemes tovább vinni az ismerkedést,újratalálkozunk.Végül össze is jövünk. Megmondom, miért nem megy ez élőbe.Élőben nem szólítanak le,nem mutatnak be ismerősök az ismerőseiknek.Tehát nincs ismerkedés.Filmbéli randira hívás két ismeretlen között egy buliban.
2013. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem azért nem szabd így általánosítani. Talán a való élet nem hazug és nem álságos? Nem egy olyan házasságról tudok, hogy egy vagy másik félről évek múlva derült ki, hogy is az valójában, mint aminek hitték. Nincs ez másképp az interneten sem, de azért ott sem mindenki kamu vagy hazug. A legelső szabály az ilyen társkereső oldalakon, hogy legyen meg mindenkiben egy kis egészséges bizalmatlanság, és persze a megfelelő józan paraszti ész. Nem egy társkereső oldalon látok képet dekoratív hölgyekről, urakról, ahol már a képről lerí, hogy kamu. Ha túlságosan profi a kép, az már eleve legyen gyanús. Persze itt is van kivétel, de ha valaki modellkedik és ott készül is róla portfólió, az olyan személy általában nem társkeresőn keres párt magának.

Másik szintén társkeresős tapasztalat: tizenéves lányokról fel van töltve valami szexi fotó (melltartóban, fehérneműben, fürdőruciban) és az adatlapján az áll, hogy lányokat keres. És a sok ostoba még lájkolja is a képeket, és mindenki meg akar ismerkedni vele. Holott az ilyen adatlap mögött egy perverz pasi áll, aki így próbál lányokkal ismerkedni.

Ha valakinek nincs nyilvános facebook profilja, az szintén gyanús. Persze vannak itt is kivételek is. Ha már a fb profilt nézzük, ott is sok mindent ki lehet zárni. Ha csak párs ismerőse van az illetőnek, a felhasználó több, mint valószínű fiktív személy.

Következő szabály. Csak olyannal találkozzunk (ez főleg lányoknak szól), akit már láttunk webkamon, és tényleg az, akinek mondja magát.

Szóval tényleg nem szeretnék is tanfolyamot tartani, de némi odafigyeléssel nagyon hamar ki lehet szűrni a csalókat.

2013. okt. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Én is jelentkezem, én is társkeresőn találtam meg a páromat.

Ez úgy 11 éve történt, és azóta együtt vagyunk.

Úgyhogy nem egyedi eset a másodiké, csak persze kellő fenntartásokkal kell kezelni a társkeresőn fent lévő embereket. Nem mindenki olyan, mint amilyennek kiadja magát. Sőt, a többség egyáltalán nem olyan.

De azért ha nem hiszel el elsőre mindent, ki lehet válogatni, hogy ki az, akivel egyáltalán érdemes szóba állni. Kevés ilyen van, de azért néha előfordul.

2013. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, én megtaláltam. Tök jókat dugtam a szinlgi éveimben.
2013. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert van, akinek nem sikerült ott megtalálni az igazit, attól még nem kell általánosítani. Én is ismerek olyat, aki megunta, mert gáz, de olyat is , aki ott találkozott a párjával.

Utóbbira én is jó példa vagyok :) Mi a párommal egy ilyen oldalon beszélgettünk először és kialakult a dolog.

Szóval azért nem kell lebeszélni senkit erről a lehetőségről, mert mondjuk neked rossz tapasztalatod van.


27L

2013. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!