Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti elkülditek azt...

Lányok ti elkülditek azt srácot aki ismerkedni akar de látszik rajta hogy félénk egy kicsit?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy én szeretnék lányokal ismerkedni de ha rám mosolyog én akkor sem tudok oda menni hozzá most vagyok túl egy szerelmi csalódáson.Az utcán is ha jön velem szembe egy lány akkor rám mosolyog vagy szemez velem de én nem tudok neki mit mondani mert félek hogy elküld ha látja hogy egy kicsit félénk vagyok.Mit tudnék csinálni hogy legyőzzem ezt félelmemet?Kort és nemet írjatok.18/f
2013. okt. 21. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki nem fog elküldeni, ha nem akkor igen.
2013. okt. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus vagy, nem küldelek el. Még kicsit örülök is/jól esik/hízelgő, hogy ilyen hatást váltok ki az illetőből, hogy szégyenlős előttem.
2013. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2013. okt. 21. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!