Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 16 év körüli fiúk, mit gondoln...

16 év körüli fiúk, mit gondolnátok, ha egy lány leszólítana a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

Szóval.

reggelente a buszmegállóban ott szokott lenni egy nagyon nagyon nagyon nagyon aranyos fiú és már régóta tervezem, hogy egyszer odamegyek hozzá, vagy valami, csak nem tudom, mivel kéne odamennem...mármint oké, hogy odamegyek hozzá és mondjuk köszönök neki, hogy -Szia, hogy vagy? :) csak épp az a gáz, hogy nem tudom a nevét, meg semmi, csak azt, hogy merre lakik, meg hogy aranyos. szóval szerintetek hogy keltsem fel a figyelmét? mit mondjak neki, amikor odamegyek hozzá?


2013. okt. 21. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szóval velem kapcsolatban írta ki azt a kérdést ez a lány."
2013. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

"szia! hogy hivnak?" + elbuvolo szeles mosoly

brutalisan hetkoznapi es snassz duma de a legjobb. vagy legalabbis jobb mint a "hany ora van?" :D nekem mindig bevalik. csak azert arra figyelj h a buszkesseged mindig maradjon meg es nehogy szaladj utana mint egy pincs kutya!! az tilos! ez a fiuk dolga ;)

17/L

2013. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, milyen szép napsütéses időnk van ma. Te is örülsz ennek a remek időnek, ugye? Remélem ki is használod a napsütést: voltál valahol a hétvégén?
2013. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jól van na :D nem is biztos amúgy, hogy olvassa az oldalt (:
2013. okt. 21. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak úgy odalépne és leszólítana, arra gondolnék, vajon hányszor csinálhatja ezt naponta. :)


Jobb, ha sűrűn elmész mellette, aztán pár nap után mosolyogsz, biccentesz, stb. Ha már látásból ismeritek egymást, akkor már lehet dumálni. :)

2013. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én élvezném. Először nagyot néznék, de ha aranyos a lány, nyugodtan beszélgetésbe elegyednék vele :D
2013. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Néznék, hogy már a buszmegállóban is zaklatják az embert.
2013. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy hiszem el kell mondanom egy igazságot, megvagy felkészültél? Nos, hogy is kezdjem, khmm, lány vagy ilyen egyszerű, Ha kedves vagy el fog tőled olvadni ;D
2013. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem :)) és köszi :)
2013. okt. 26. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nézzed.
2013. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!