Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban,nemrég történt hogy megyek be a terembe és a barántője megállit,aztán azt mondja hogy tetszem annak a lánynak,a lány tiszta ideg volt...(nemtudom miért :| ) pár nappal később azt veszem észre hogy egyre bunkóbb velem a csaj..órán nemtudtam hova ülni,csak mellette volt szabad ülőhely,megkérdeztem hogy "leülhetnék ide?" normálisan kérdeztem pedig,nem..nem ülhetek le oda mert őt akadályoznám az írásban,és megtudtam hogy tőle hogy "fogyatékos" vagyok..azon az órán nem szóltunk egymáshoz,sulikezdéskor aránylag kedves volt hozzám,nevemet is megkérdezte,volt egy rossz poénja de bocsánatot kért normálisan,mostanában amikor megérkezek a suliba,mindig figyel engem,szünetekben mindig egyedül a padon,és szokott szemezni is elég gyakran..


Nemtudom mire véljem ezt..pedig nekem tetszik a csaj..csak elég bunkó a viselkedése



2013. okt. 21. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok úristen ... 12?
2013. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megtudtam tőle hogy*
2013. okt. 21. 19:11
 3/5 A kérdező kommentje:
én 16,ő 15
2013. okt. 21. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Megijedt. Fél, hogy esetleg hülyének nézed, rosszat gondolsz róla, ezért mielott meg barmit is mondhatnal ra, meg se engedi, h hozza szolj.

Nah, a lenyeg, h fél. Mondd, meg neki, h neked is tetszik ő!

2013. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre énis,most hogy így mondod..meg is fogom tenni! :) köszi! zöldkéz
2013. okt. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!